Saturday, January 18, 2020

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ସବୁଠୁ ବଡ ରାଜଯୋଗ, ଏହି ୩ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ହୋଇପାରନ୍ତି କରଜ ମୁକ୍ତ

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ନିବିଡି ସଂପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବା ନେଇ ପଦକ୍ଷେପ ଉଠାଇପାରନ୍ତି । ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି ଅଥବା ଉଭୟ ମିଶି କେଉଁ ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାର ଯୋଗ ରହିଛି । ବନ୍ଧୁ, ପରିବାରଲୋକଙ୍କୁ ଛାଡି ପରସ୍ପର ସହ ସମୟ କଟାଇପାରନ୍ତି । ବହୁ ଦିନରୁ ସଂପର୍କରେ ଥିବା ନିଜ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହ କିଛି ଜରୁରୀ ସୂଚନା ସେୟାର କରନ୍ତୁନାହିଁ । ନଚେତ୍ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇବ । ଧର୍ଯ୍ୟର ସହକାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ଶୁଭଚିନ୍ତକ ନିଶ୍ଚୟ ମିଳିବ ।

ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଏବଂ ବାନ୍ଧବୀଙ୍କଠାରୁ ଲାଭବାନ୍ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । କୌଣସି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ଭ୍ରମଣ କରିବାର ଯୋଗ ରହିଛି । ଅନିବାର୍ଯ୍ୟ କାରଣରୁ ହେବାକୁ ଥିବା କାମ ଅଟକି ଯାଇପାରେ । ତେଣୁ ଏହି ସମୟରେ କିଛି ମହତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ କାମ କରନ୍ତୁନାହିଁ । ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ବିଚାର କରିବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ଯୋଗ ରହିଛି । କାହାଠାରୁ କରଜ ନେଇଥିଲେ ତାହା ପରିଶୋଧ କରିବାର ଯୋଗ ରହିଛି । ବ୍ୟସ୍ତ ଜୀବନରୁ ବାହାରି କଟାଇଥିବା କିଛି ଭଲ ସମୟକୁ ମନେପକାନ୍ତୁ । ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହ କେବେ ପ୍ରଥମଥର ଭେଟିଥିଲେ ତାକୁ ମନେପକାନ୍ତୁ । ତାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବେଶ୍ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ଉତ୍ସାହ ପୂର୍ବକ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ । ଏହି ୩ଟି ରାଶି ହେଉଛି ସିଂହ, ଧନୁ ଏବଂ ତୁଳା ।

4231 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


Loading...