Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପରଲୋକରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ରବି ମିଶ୍ର
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ସାଲେପୁରରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣା , ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ପୂର୍ବରୁ ଜୀବନ ହାରିଥିଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଗୁଳି ମାଡରେ ବେଗୁନିଆପଡା ବ୍ଲକ୍ ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ସାହୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବାଘ ଛାଲ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ
  • ||
  • ୨ଦିନରେ ଦୁଇ ଜୀବନ : ଢେଙ୍କାନାଳରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ପୁଣି ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ କାର୍‌-ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ ଉପରେ ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ୧୩ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ଫେରାର୍ ଇନସ୍‌ପେକ୍ଟର ଲକ୍ଷ୍ମୀ ସିଂହ ଚୌହାନଙ୍କ ଆଗୁଆ ଜାମିନ ଆବେଦନକୁ ଖାରଜ କଲେ ହାଇକୋର୍ଟ, କରିଥିଲେ ଏପରି ଅପରାଧ

4/11/2019 at 5:04 PM

ଗାଜିଆବାଦ୪/୧୧: ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୫ ତାରିଖରେ ଲିଙ୍କ ରୋଡ଼ ଥାନାର ଏସଏଚଓ ମହିଳା ଅଧିକାରୀ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହଡ଼ପ କରିଥିବା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସଥିଲା। ଏ ନେଇ ଏସଏଚଓ ମହିଳା ଅଧିକାରୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ସିଂହ ଚୌହାନ ସମେତ ଅନ୍ୟ ଛଅଜଣ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଥିଲା। ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହଡ଼ପ ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା କର୍ମଚାରୀ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ।  

ଏନେଇ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଆଗୁଆ ଜାମିନ  (Anticipatory bail) ଆବେଦନ କରିଥିଲେ। ଏହାକୁ ଉଚ୍ଚ ନ୍ୟାୟଳୟ ଖାରଜ କରିଛନ୍ତି। ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହଡ଼ପ ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମେତ ଅନ୍ୟ ଛଅ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ  ସାମିଲ ଥିଲେ। ଏ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗୁଆ ଜାମିନ ଆବେଦନକୁ ହାଇକୋର୍ଟ ଖାରଜ କରିଛନ୍ତି।

ଘଟଣା ଅନୁସାରେ ଗତ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୫ ତାରିଖରେ ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଓ ଅନ୍ୟ ୬ ଜଣ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଭିତରେ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଭାଗବାଣ୍ଟ କରି ନେଇଥିଲେ। ଏ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ ଗାଜିଆବାଦ ଏସ୍‌ପି ଶ୍ଲୋକ କୁମାର ଯାଞ୍ଚ କରି ଅଭିଯକ୍ତ କର୍ମଚାରୀ ଓ ମହିଳା ଅଧିକାରୀକୁ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ନିଲମ୍ବିତ କରିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣାରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ  ହେବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ କୁଆଡ଼େ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଗାଜିଆବାଦ ପୋଲିସକୁ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ସନ୍ଧାନ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ  ମିଳି ନାହିଁ।ଏହାପୂର୍ବରୁ ମେରଠ୍‌ କୋର୍ଟରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଗୁଆ ଜାମିନ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ। ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କର ଆଗୁଆ ଜାମିନ ଆବେଦନକୁ ମେରଠ୍ କୋର୍ଟ ଖାରଜ କରିଥିଲେ।

   Related Posts