Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ଥାନା ହାଜତରୁ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାରିଲା ଚମ୍ପଟ: ପୀଡିତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ କହିଲେ, ‘ପୋଲିସ୍ ଜାଣିଶୁଣି ଛାଡ଼ି ଦେଇଛି’

3/10/2020 at 5:45 PM

 ଚାନ୍ଦବାଲି୩/୧୦: ଥାନା ହାଜତରୁ ଫେରାର ହୋଇଗଲା ନାବାଳିକା ଅପହରଣକାରୀ ଅଭିଯୁକ୍ତ।ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଚାନ୍ଦବାଲି ପୋଲିସ୍‌ର ପାରିବା ପଣିଆ ଉପରେ ଉଠିଛି ପ୍ରଶ୍ନ । ଚାନ୍ଦବାଲି ବ୍ଲକ ଖେରଙ୍ଗ ପଞ୍ଚାୟତ ପଳାଶପୁର ଗାଁର  ରତ୍ନାକର ମିଶ୍ରଙ୍କ  ନାବାଳିକା ଝିଅକୁ ଅପହରଣ ଏବହ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣାରେ  ବିଜୟନଗର ପଞ୍ଚାୟତର ଗୋବିନ୍ଦପୁର ଗାଁର ଅଜୟ ନାୟକଙ୍କୁ ଚାନ୍ଦବାଲି ପୋଲିସ ପୁରୀ ନିମାପଡ଼ାରୁ ଗାଁରୁ ଗିରଫ କରି ଥାନାକୁ ଆଣିଥିଲା।

 ହେଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଜୟ ନାୟକ ଥାନା ହାଜତରୁ ଚମ୍ପଟ ମାରିଛି , ପାଲିସ ରାତି ୩ ଟାରୁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଛାପା ମାରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତର କୈାଣସି ସନ୍ଧାନ ପାଇପାରି ନାହିଁ। ଏପଟେ ନାବାଳିକାର ଡ଼ାକ୍ତରୀ ମାଇନା ହୋଇସାରିଛି। ନାବାଳିକାର ପରିବାର ଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଯେ, ପୋଲିସ ଜାଣିଶୁଣି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଖସାଇ ଦେଇଛି , ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏତେ କଡ଼ା ସୁରକ୍ଷା ମଧ୍ୟରେ ଥାନା ହାଜତ ମଧ୍ୟରୁ ଖସି ଯାଇନାହିଁ, ପୋଲିସ ଜାଣିଶୁଣି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଖସାଇ ଦେଇଛି । ଯଦି ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ ନ କରେ ତେବେ ନାବାଳିକା ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଥାନା ଆଗରେ ଆତ୍ମାହୁତି ଦେବା ବୋଲି ଗଣମାଧ୍ୟମ ଆଗରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।  

   Related Posts