Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୀମାନ୍ତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ୱଂସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଫୋକସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବୁଲି ସମୀକ୍ଷା କଲେ 5-T ସଚିବ
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ପାଠ ପଢୁନଥିଲା ବୋଲି ୧୦ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ଜିଅନ୍ତା ଜାଳିଦେଲା ବାପା, ପୋଡିଯାଇଛି ଶରୀରର ୬୫ ଭାଗ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ନର୍ଭେରାମ ଖଣି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଆୟକର ଚଢାଉ, ବିଭିନ୍ନ କାଗଜପତ୍ରର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୨ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୨୨ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୫୬୬ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ରାସ୍ତାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଟ୍ରକ୍‌କୁ ପଛରୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ବସ୍, ୫ ଯାତ୍ରୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ରାସ୍ତା ପାର ହେଉଥିବା ବେଳେ ମାଡିଗଲା ଟ୍ରାକ୍ଟର, ଚାଲିଗଲା ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ହୋଟେଲ ରୁମ୍‌ରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ନବମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରୀ ଓ ନାବାଳକ, ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟମରେ ଏମିତି ହୋଇଥିଲା ଚିହ୍ନା ପରିଚୟ..

18/10/2019 at 1:22 PM

ଅଲମୋରା୧୮|୧୦: ଏକ ହୋଟେଲରୁ ଜଣେ ୯ମ ଶ୍ରେଣୀ ପଢୁଥିବା ନାବାଳିକା ଛାତ୍ରୀ ଓ ନାବାଳକଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି। ନାବାଳିକା ନବମ ଶ୍ରେଣୀ​‌ରେ ପଢ଼ନ୍ତି। ଅନ୍ୟପଟେ୍‌ ଅଲମୋରା ମେଳାରେ ଷ୍ଟଲ ଲଗାଇବାକୁ ନାବାଳକ ଆସିଥିଲା । ତେବେ ନବମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଏକ ହୋଟେଲରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି। ସ୍ଥାନୀୟ କୋତଓ୍ବାଲି ପୋଲିସ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ପଚରଉଚାର  କରିବା ସହ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ଡାକିଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ରାମପୁର ଅଞ୍ଚଳର ନାବାଳକ ଅଲମୋରା ମହୋତ୍ସବରେ ଷ୍ଟଲ ଲଗାଇବା ପାଇଁ ଆସିଥିଲେ। ନିଜ ସଂପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ଆସିଥିବା ନାବାଳକ ସେଠାରେ ଥିବା ହୋଟେଲ ରୁମ୍‌ରେ ରହୁଥିଲା। ସଂପର୍କୀୟ ନଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ନାବାଳକ  ନିଜ ରୁମକୁ ଜଣେ ନବମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଡାକି ଆଣିଥିଲା। ଏମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ହୋଟେଲ ମ୍ୟାନେଜର ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲେ। ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ହୋଟେଲ ରୁମ୍ ଯିବା ସମୟରେ ହୋଟେଲ ମ୍ୟାନେଜର ଦେଖିଥିଲେ। ହୋଟେଲ ମ୍ୟାନେଜର ତୁରନ୍ତ ପୋଲିସକୁ ଜଣାଇଥିଲେ। ପୋଲିସ ହୋଟେଲ ପହଞ୍ଚି ଉଭୟ ନାବାଳକ ଓ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ନେଇଥିଲା।

ଏହି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟ ଥାନରେ ପହଞ୍ଚି ଥିଲେ। ନ୍ୟାନିତାଲ ଜିଲ୍ଲାର ନାବାଳିକା ଅଲମୋରାରେ ନିଜ ନାନୀଙ୍କ ଘରେ ରହି ପଢ଼ୁଥିଲେ। ନାବାଳକ ମେଳାରେ ଷ୍ଟଲ ଲଗାଇବା ସମୟରେ ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଚିହ୍ନା ପରିଚୟ ହୋଇଥିଲା। ସେହି ଦିନଠାରୁ ନାବାଳିକା ଓ ନାବାଳକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଂପର୍କ ହୋଇଥିଲା । ହୋଟେଲ ରୁମ୍‌ରେ ନାବାଳକଙ୍କ ନିଜ ସଂପର୍କୀୟ ନଥିବା ସମୟରେ ସେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲେ।

 ହୋଟେଲ ମ୍ୟାନେଜର ପୋଲିସରେ ଖବର ଦେବା ପରେ ନାବାଳିକା ଓ ନାବାଳକଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା।  ଏହି ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ଉଭୟଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟ ଜାଣିବା ପରେ ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଶେଷରେ ନାବାଳିକା ଓ ନାବାଳକଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରି ପୋଲିସ ଉଭୟଙ୍କୁ ଛାଡି ଦେଇଥିଲେ।

   Related Posts