Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉଦଳା : ଖାକି ଉପରେ ଖାକିର ଜୁଲମ୍, ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଏସଆଇଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କଲେ ଜେଲ୍ ଓ୍ୱାର୍ଡର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୪୩୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୫୩୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଗାଜା ଉପରେ ଇସ୍ରାଏଲର ପୁଣି ରକେଟ୍ ଆକ୍ରମଣ, ଭାଙ୍ଗିଲା ଅସ୍ତ୍ରବିରତି ରାଜିନାମା
  • ||
  • ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରଲରକୁ ପଛପଟୁ ପିଟିଲା ପିକ୍‌ଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ୍‌, ୨ ମୃତ
  • ||

ପକ୍ଷାଘାତରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଥିଲେ ସ୍ବାମୀ : ଦିଅର କଲେ ଯୈାନ ଉତ୍ପୀଡ଼ନ

7/01/2019 at 5:30 PM

ଥାଣେ ୭/୧: ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଥାଣେ ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା ସାମନାକୁ ଆସିଛି। ଏଠାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ବେମାର ଭାଇଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଯୈାନ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ସୁଯୋଗ ପାଇ ନିଜ ଭାଉଜ ସହ ଯୈାନ ଉତ୍ପୀଡ଼ନ କରିଛନ୍ତି। ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି। ପୋଲିସ୍ ଏ ନେଇ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ଏହି ଘଟଣା କଲ୍ୟାଣ ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଛି। ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ପକ୍ଷାଘାତ ରୋଗରେ ପୀଡ଼ିତ। ଏଥିପାଇଁ ସେ ବିଛଣାରୁ ଉଠିପାରୁନାହାନ୍ତି। ଘରେ ଶାଶୁ ଶ୍ବଶୁରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଦିଅର ମଧ୍ୟ ଥିଲେ। ରବିବାର ଶାଶୁ ଶ୍ବଶୁର ଘରେ ନଥିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇ ଦିଅର ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ମହିଳା ଜଣକ ମନା କରିଥିଲେ।

ଏଥିରେ ଦିଅର ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ହୋଇ ରୋଗରେ ପୀଡ଼ିତ ଥିବା ଭାଇଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ମହିଳାଜଣକ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିବାବେଳେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ଏହା ସହିତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଯୈାନ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦେଇଥିଲେ। ପାଟି ଶୁଣି ପଡ଼ୋଶୀ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଆସି ମହିଳାଙ୍କୁ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ କବଳରୁ ରକ୍ଷା କରିଥିଲେ।

କିନ୍ତୁ ୨୬ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଦିଅର ସେଠାରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଘଟଣା ପରେ ମହିଳା ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନ୍ ଯାଇ ସବୁ ଘଟଣା ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। ପୋଲିସ୍ ତୁରନ୍ତ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଖୋଜିବାରେ ଲାଗିପଡ଼ିଛି।   

   Related Posts