Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୧୦୨୪୨, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ
  • ||
  • ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ଫେରିବେ ନାହିଁ ଏବି ଡିଭିଲିୟର୍ସ, ସ୍ପଷ୍ଟ କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ
  • ||
  • ପିସିଆର ଭ୍ୟାନ୍ ଦେଖି ପୋଖରୀକୁ ଡେଇଁ ପଡିଲେ ଯୁବକ, ମିଳିଲା ମୃତଦେହ…
  • ||
  • ଧକ୍କା ଦେଲା କାର, ଚାଲିଗଲା ସାଇକେଲ ଆରୋହୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ନଦୀରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୧୧ ବର୍ଷ ପରେ ଗିରଫ ହେଲା ଦୁଃଶାସନ, ପାରୋଲରେ ଆସି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା
  • ||
  • ହୃଦରୋଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଡକ୍ଟର କେ.କେ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ କରୋନାରେ ଦେହାନ୍ତ, ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରେ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ଧୋନୀଙ୍କ ତଲଓ୍ୱାରବାଜୀ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ପରେ କମେଣ୍ଟ କଲେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୩୫୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭାକସିନ୍ ନେବା ପରେ ଏହି ସବୁ ସାଇଡ୍ ଇଫେକ୍ଟ ଦିଏ ବିପଦର ସଙ୍କେତ, ହୋଇପାରେ ସାଙ୍ଘାତିକ : ସତର୍କ କଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର
  • ||

ଆଡିଲେଡ୍ ଉପରେ କରୋନା ଛାଇ, ସଂକ୍ରମଣ ବଢିବାରୁ ବର୍ଡର ସିଲ୍, ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ୍ ନେଇ ଆଶଙ୍କା

16/11/2020 at 12:31 PM

ସିଡନୀ,୧୬|୧୧: ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଟିମ୍ ଦିନିକିଆ, ଟେଷ୍ଟ୍ ଓ ଟି୨୦ ସିରିଜ ଖେଳିବାକୁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତ କରିଛି । ଏଠାରେ ଭାରତ ନଭେମ୍ବର ୨୭ରୁ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ ଖେଳିବ । ସେହିପରି ଡିସେମ୍ବର ୧୭ରୁ ଆଡିଲେଡ୍ ଟେଷ୍ଟ୍ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଚାରି ମ୍ୟାଟ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟେଷ୍ଟ୍ ସିରିଜର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ଆଡିଲେଡର ହେବ ।

ଏହି ଦିବାରାତ୍ର ଟେଷ୍ଟ ଭାରତୀୟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ପାଇଁ ଚଳିତ ଗସ୍ତରେ ପ୍ରଥମ ଓ ଶେଷ ଟେଷ୍ଟ୍ ହେବ । କାରଣ ଏହାପରେ ସେ ପିତୃତ୍ୱ ଅବକାଶ ନେଇ ଭାରତ ଫେରିଆସିବେ । ତେବେ ଆଡିଲେଡ୍ ଟେଷ୍ଟକୁ ନେଇ ଏକ ନୂଆ ଚର୍ଚ୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି ।

ଏବେ ବିଭିନ୍ନ ଦେଶରେ କରୋନାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଲହରୀ ଚାଲିଛି । ଦକ୍ଷିଣ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଲଗାତର ଭାବେ କରୋନା ମାମଲା ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହାକୁ ନେଇ ଆଡିଲେଡ୍ ଟେଷ୍ଟ ଆଶଙ୍କାରେ ରହିଛି । ଆଡିଲେଡ୍ ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟଗୁଡିକୁ ଦକ୍ଷିଣ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ସହ ସୀମାକୁ ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ କହିଛି । କରୋନାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଲହର ପାଇଁ ଅନେକ ଆଇସୋଲେସନରେ ରହିଛନ୍ତି । ଆଉ କିଛି ନିଜ ବ୍ୟବସାୟ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ କରିଦେଲେଣି । କ୍ରିକେଟ୍ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଦକ୍ଷିଣ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ସ୍ଥିତି ଉପରେ ନଜର ରଖିଛି ।   ଏନେଇ କ୍ରିକେଟ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ମୁଖପାତ୍ର ସ୍ଥାନୀୟ. ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଆଡିଲେଡରେ ଡିସେମ୍ବର ୧୭ରୁ ଭାରତ ଓ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମଧ୍ୟରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯିବ .। ଏହାର ଠିକ୍ ଗୋଟିଏ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଦକ୍ଷିଣ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ସ୍ଥିତି ଖରାପ ହେଉଥିବା ନଜର ଆସୁଛି । ପଶ୍ଚିମ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, ତସମାନିଆ ଓ ଉତ୍ତରାଞ୍ଚଳରେ ସରକାର କ୍ୱିନସଲ୍ୟାଣ୍ଡ୍ ସହ ଲାଗିଥିବା ସୀମାକୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ଏହାସହ ସୋମବାର ଆଡିଲେଡରୁ ଆସୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ୧୪ ଦିନ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରେ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି ।

   Related Posts