Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଛନ୍ତି ଡାକ୍ତରାଣୀ, ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ମୋନାଲିସା
  • ||
  • ବିସ୍ଫୋରଣ କରି ଟ୍ରେନ୍ ଲାଇନ ଉଡାଇଲେ ନକ୍ସଲ, ପୋଷ୍ଟରରେ ଦେଲେ ଧମକ
  • ||
  • କୁହୁଡିର ଚାଦରରେ ଜଗତସିଂହପୁର, ଗମନାଗମନ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ପ୍ରାର୍ଥୀ ଚୟନକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି କଂଗ୍ରେସ ଭବନ ଆଗରେ ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମୁହାଁମୁହିଁ

31/03/2019 at 6:02 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୩୧|୩: କଂଗ୍ରେସ ଭବନ ଆଗରେ ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛନ୍ତି । ପ୍ରାର୍ଥୀ ଚୟନକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛନ୍ତି । ଭଦ୍ରକରୁ ଆସିଥିବା ନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ତାଲା ପକାଇଲେ ଅନ୍ୟ ଏକ ଗୋଷ୍ଠୀ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, କଂଗ୍ରେସ ଭବନ ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସର ସଦସ୍ୟ । ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ସଭାନେତ୍ରୀ ସୁମିତ୍ରା ଜେନାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀମାନେ କଂଗ୍ରେସ ଭବନ ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକରେ ତାଲା ପକାଇ ଧାରଣାରେ ବସି ରହିଥିଲେ । ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପିସିସି ସଭାପତି ନଆସି ତାଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିନାହାନ୍ତି ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଧାରଣାରୁ ଓହରିବେନାହିଁ ବୋଲି କର୍ମୀମାନେ ଚେତାବନୀ ଦେଇଥିଲେ ।

ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଦଳ ଉପେକ୍ଷିତ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ସଭାନେତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଟିକେଟ୍ ଦିଆଯାଇନାହିଁ । କଂଗ୍ରେସର ଘୋଷଣା ହୋଇଥିବା ୧୧୧ଟି ବିଧାନସଭା ଆସନ ମଧ୍ୟରୁ ୧୦ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦଳ ପ୍ରାର୍ଥୀ କରିଛି । ଯାହାକୁ ନେଇ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ସଭାନେତ୍ରୀ କ୍ଷୋଭ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଟିକେଟ୍ ବଣ୍ଟା ବେଳଠାରୁ ହିଁ ବିଦ୍ରୋହ ଦେଖାଦେଇଥିଲା । ମାତ୍ର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହାର କୌଣସି ସମାଧାନ ହୋଇପାରିଲାନାହିଁ । ଯାହା ଫଳରେ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଆଜି ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ନେତ୍ରୀମାନେ ଫାଟକରେ ତାଲା ପକାଇ ଧାରଣାରେ ବସିରହିଥିଲେ ।

   Related Posts