Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ମଦ କାଉଣ୍ଟର ପରିସରରେ ବସି ମଦ ପିଉଥିଲେ, ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ ;୨ଚାଷୀ ଗୁରୁତର

26/10/2020 at 1:04 PM

ସୋର ୨୬।୧୦: ମଦ କାଉଣ୍ଟର ପରିସରରେ ଦୁଇ ଜଣ ଚାଷୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ । ମଦ୍ୟପାନ କରି ୪ଜଣ ଯୁବକ ଦୁଇ ଜଣ ଚାଷୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରି ଲହୁ ଲୁହାଣ  କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି ।  ଗୁରୁତର ଚାଷୀଙ୍କୁ  ସିମୁଳିଆ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ସିମୁଳିଆ ଥାନା ଜାମୁଝାଡ଼ି ଅଞ୍ଚଳର  ଘଟଣା ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ,  ବାଉରିପଦା ଅଞ୍ଚଳର ଚାରି ଜଣ ଯୁବକ ମଦ୍ୟପାନ କରୁଥିଲେ । ସେହି ବାଟ ଦେଇ ଜଣେ ଚାଷୀ କ୍ଷେତକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଚସା ହୋଇଥିଲା ।  ହଠାତ୍‌ ୪ଜଣ ଯୁବକ ଚାଷୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଏହାର ଖବର ପାଇ ଚାଷୀର ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ  ଆସି ସିଏ ମଧ୍ୟ ଆକ୍ରମଣର ଶୀକାର ହୋଇଥିଲେ। ଯାହାଫଳରେ ୪ଜଣ ଯୁବକ ଦୁଇ ଜଣ ଚାଷୀ ଙ୍କୁ  ପଥର ଏବଂ ବାଡ଼ିରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ।

ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ଚାଷୀର ମୁଣ୍ଡରେ ଶକ୍ତ ଆଘାତ ହୋଇଥିଲା ବେଳେ ଜଣଙ୍କ ଆଖି ପତା ଫାଟି ଯାଇଥିବାର ସୂଚନା ମିଳିଛି । ସେପଟେ ଘଟଣାସମ୍ପର୍କରେ ଖବର ପାଇ ସିମୁଳିଆ ପୋଲିସ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ୪ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖାଯାଇଛି ।ତେବେ ଅଟକ ଥିବା ଯୁବକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ଥିବା ସୂଚନା ରହିଛି । ସେହିପରି  ଗୁରୁତରଙ୍କୁ ସିମୁଳିଆ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ।। ଗୁରୁତର ଦୁଇ ଜଣ ହେଲେ ଗଜେନ୍ଦ୍ର ବେହେରା ଓ ପ୍ରହ୍ଲାଦ ପାତ୍ର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ଅନ୍ୟପଟେ ମଦ କାଉଣ୍ଟର ଭିତରେ ମଦ୍ୟପାନ କରିବା ପାଇଁ ନିୟମ ନଥିବା ବେଳେ କିଭଳି ମଦ କାଇଣ୍ଟର ଭିତରେ ମଦ୍ୟପାନ କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ଦେଲେ ସେ ନେଇ ସାଧାରଣରେ  ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି।

   Related Posts