Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଆଜି ୧୦ ଜିଲ୍ଲାରେ ଅତିପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୨୭ ଯାଏଁ ଛେଚିବ
  • ||
  • ହ୍ରାସ ପରେ ପୁଣି ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୬୫୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ବିମାନ ବାତିଲ ନେଇ ଭୁବନେଶ୍ୱର ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଉତ୍ତେଜନା; ଭୁବନେଶ୍ୱର-ହାଇଦ୍ରାବାଦ ବିମାନ ଅଟକାଇଲେ ଉତ୍ତେଜିତ ଯାତ୍ରୀ

23/01/2019 at 11:06 AM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୩/୧ : କୁହୁଡି ପାଇଁ ବିମାନ ବାତିଲ ନେଇ ଉତ୍ତେଜନା | ବିମାନ ବାତିଲ ହେବ ଯୋଗୁଁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଛି | ଉତ୍ତେଜିତ ଲୋକେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଯାତ୍ରୀ ଅନ୍ୟ ଏକ ବିମାନକୁ ଅଟକାଇ ଦେଇଥିଲେ | ଯାତ୍ରୀମାନେ ପ୍ରତିବାଦରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଅଟକାଇ ଦେଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି | ଏୟାରପୋର୍ଟ ୪ ନମ୍ବର ଗେଟ ପାଖରେ ଉତ୍ତେଜନା ଲାଗି ରହିଛି | ଗତକାଲି ଭୁବନେଶ୍ୱର ବାଙ୍ଗାଲୁରୁ ଏୟାର ଏସିଆ ବିମାନ କୁହୁଡି ଯୋଗୁଁ ବାତିଲ ହୋଇଥିଲା |

ଯାତ୍ରୀମାନେ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଅଟକି ରହିଥିଲେ | ବିମାନ ଗତକାଲି ରାତି ୧୦ଟାରେ ଯାଇଥାନ୍ତା | କିନ୍ତୁ ଘନ କୁହୁଡି ଯୋଗୁଁ ଆଜି ଦିନ ୧୦ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମଧ୍ୟ ବିମାନ ଯାଇନଥିଲା | ଦୀର୍ଘ ୧୨ ଘଣ୍ଟା ହେଲା ଯାତ୍ରୀମାନେ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଅଟକି ରହି ନାହିଁନଥିବା ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି | ଫଳରେ ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇ ଯାତ୍ରୀମାନେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଯାଉଥିବା ଏୟାର ଏସିଆ ବିମାନକୁ ଅଟକାଇ ଦେଇଥିଲେ |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଏୟାରପୋର୍ଟ ଅଧିକାରୀ ଉତ୍ତେଜିତ ଲୋକଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରୁଛନ୍ତି | ବିମାନ ଏବେ ଉଡାଣ ନେବା ବୋଲି ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି |

   Related Posts