Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ‘ନୋ କ୍ଲାସ୍ ନୋ ଫି’ ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି :ପଡିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଜମିବାଡି ବିବାଦରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ! ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଆଗରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ୍ ଗୋଦାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୫୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||
  • କଟକ : ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ ଫି’ କମାଇବା ମାମଲା : ଫି’ କେତେ କମିବ ସତ୍ୟପାଠ ଦେବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

ବିବାଦରେ ମହିଳା ଥାନା ଅଧିକାରୀ, ଦୁର୍ଗାପୂଜା ଶୁଭେଚ୍ଛା ବିଜ୍ଞାପନରେ ଦଳୀୟ ଚିହ୍ନ ଦେଇ ଫସିଗଲେ

25/10/2020 at 12:23 PM

ଭଦ୍ରକ, ୨୫/୧୦: ଶାରଦୀୟଦୁର୍ଗାପୂଜାର ବିଜ୍ଞାପନ ଦେଇ ଅକଳରେ ପଡିଲେ ମହିଳା ଥାନାଧିକାରୀ । ଏକ ଘରୋଇ ଖବର କାଗଜରେ ବିଜ୍ଞାପନ ବାହାରିଲା କିନ୍ତୁ ବିଜ୍ଞାପନରେ ଦଳୀୟ ଚିହ୍ନ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ବିଧାୟକଙ୍କ ଫୋଟୋ ମଧ୍ୟ ଥିଲା । ଯାହାକୁ ନେଇ ବିବାଦ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । ଏପରିକି ଥାନାଧିକାରୀଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ୍ ମଧ୍ୟ କରାଯାଉଛି ।

ଏହି ମହିଳା ଥାନାଧିକାରୀ ହେଉଛନ୍ତି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ବନ୍ତ ଥାନାର ମୀନା ବିନ୍ଧାଣୀ । ଶାରଦୀୟ ଅଭିନନ୍ଦନ ଓ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଦେଇ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରୋଷର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି । ସୂଚନାନୁସାରେ, ସେ ଏକ ଘରୋଇ ଖବର କାଗଜରେ ଏକ ବିଜ୍ଞାପନ ଦେଇଥିଲେ । ବିଜ୍ଞାପନରେ ମିନା ବିନ୍ଧାଣୀଙ୍କ ଶୁଭେଛା ବାର୍ତ୍ତା ରହିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଶାରଦୀୟ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବିଜ୍ଞାପନରେ ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ବିଧାୟକଙ୍କ ସହ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳର ଦଳୀୟ ଚିହ୍ନ ରହିଛି । ଯାହାକୁ ନେଇ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ।

ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ମହିଳା ଥାନଧିକାରୀଙ୍କ ନାମରେ ରାଜନୈତିକ ଦଳକୁ ସମର୍ଥନ କରୁଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହେଉଥିଲା । ଏବେ ବିଜ୍ଞାପନରେ ଚିହ୍ନକୁ ଦେଖି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନାନା ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି ସାଧାରଣ ଜନତା । ତେବେ ଏନେଇ ମହିଳା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିପାରି ନାହିଁ ।

ବିବାଦ ବଢିବା ପରେ ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ସ୍ପଷ୍ଟିକରଣ ଦେଇଛନ୍ତି ଖବରକାଗଜର ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରତିନିଧି । ଅସାବଧାନତା ବଶତଃ ଦଳୀୟ ଚିହ୍ନ ଓ ବିଧାୟକଙ୍କ ଫଟୋ ପ୍ରକାଶିତ ହୋଇଛି । ଅନିଚ୍ଛାକୃତ ତ୍ରୁଟି ପାଇଁ ସେ ଦୁଃଖିତ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ସଂଶୋଧନ କରାଯିବା ନେଇ ସେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts