Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • କାଳିଠୁ କୋଣାର୍କ ମନ୍ଦିର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଚର ହାଇଦର ଗିରଫ ।। ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ ।। ପୋଲିସ କମିଶନର ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀଙ୍କ ସୂଚନା ।। ଏପ୍ରିଲ ୧୦ରେ କଟକ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଫେରାର
  • ||
  • ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟକୁ ବସ ସେବା ବନ୍ଦ, ୫୦ ପ୍ରତିଶତ କର୍ମଚାରୀରେ ଚାଲିବ ସରକାରୀ ଅଫିସ, କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ଅଫ୍‌ଲାଇନ୍‌ କ୍ଲାସ୍‌ ମନା । ବିବାହ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ୫୦ ଜଣ ଏବଂ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ଅତିବେଶୀରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||
  • ବାକି ୨୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ କାଲିଠୁ ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ
  • ||
  • ଛତିଶଗଡ଼ ସୀମାନ୍ତ ୧୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ ବଦଳିଲା ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ ସମୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଫେରିଲା କୋଭିଡ୍‌ କଟକଣା
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍‌ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷଣ ଦାୟିତ୍ୱ
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବୈତରଣୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ଭାଇ-ଭଉଣୀଙ୍କ ସଲୀଳ ସମାଧି, ପିଉସୀଙ୍କ ଘରୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||

ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଚେକିଂ ନେଇ ପ୍ରତିବାଦ, ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କୁ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ଏକ୍ସପେଲ୍ଡ କରିବାରୁ ଉତ୍ତେଜନା

18/03/2020 at 5:03 PM

ବୌଦ୍ଧ ୧୮।୩: ଯୁକ୍ତ ଦୁଇ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଏକ୍ସପେଲ୍ଡ କରିବା ଏବଂ ଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷକମାନେ ଚେକିଂ କରିବାକୁ ନେଇ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଛି । ପରୀକ୍ଷା ଚାଲିଥିବା ସମୟରେ ୪ ଜଣିଆ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ବୌଦ୍ଧ ପଞ୍ଚାୟତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ପରୀକ୍ଷା ଚାଲିଥିବା ସମୟରେ ବିଭିନ୍ନ କାରଣରୁ ୨୦ ଜଣ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଏକ୍ସପେଲ୍ଡ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ଅନ୍ୟପଟେ ସ୍କ୍ବାର୍ଡରେ ଥିବା ପୁରୁଷ ଅଧ୍ୟାପକମାନେ କିଛି ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚେକିଂ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ତେବେ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଦେଇଥିଲା । ବିନା କାରଣରେ ପୁରୁଷ ହୋଇ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚେକ୍ କରିବା ଓ ଏକ୍ସପେଲ୍ଡ କରିବାର କାରଣକୁ ନେଇ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ଟିମ୍ କୁ କଲେଜ ପରିସରରେ ଅଟକ ରଖିଥିଲେ। ଫଳରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଥିଲା ।

ଖବର ପାଇ ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲାପାଳ କଲେଜରେ ଏବେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ କଲେଜ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଏବଂ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ଟିମ୍ ସହିତ ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଆଲୋଚନା ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି ।

   Related Posts