Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ପ୍ରକୃତି ହେଲା ଭୟଙ୍କର: ଆକାଶରୁ ପଡ଼ିଲା ବଜ୍ର, ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

8/06/2020 at 7:06 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର୮ା୬: ଆଜି ରାଜ୍ୟରେ ସ୍ଥାନେ ସ୍ଥାନେ ଘଡ଼ଘଡ଼ି ସହ ବର୍ଷା ହୋଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଏବେ ବଜ୍ରାଘାତରେ ୧୦ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ନେଇ ସୂଚନା ମିଳିଛି । ୧୦ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଗତସିଂହପୁର ସ୍ଥିତ ବୋରିଗୁମା ବରଗୁଡ଼ିପଡ଼ା ଗ୍ରାମରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ସେହିପରି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ସ୍ଥିତ ମହାକାଳପଡ଼ା ବାରଡାଙ୍ଗ ଗ୍ରାମରେ ଜଣେ, ଟାଙ୍ଗୀ ସଫା ପଞ୍ଚାୟତରେ ୨ଜଣ, କେନ୍ଦୁଝର ସ୍ଥିତ କାଠକଟା ପଞ୍ଚାୟତ ବିର୍ଶାମୁଣ୍ଡାରେ ଜଣେ, ଢ଼େଙ୍କାନାଳ ସଦର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ୨ଜଣ, ରାଇଡ଼ିହି ଗ୍ରାମରେ ଜଣେ, ଦଣ୍ଡାରଗଡ଼ିର ଜଣେ ମହିଳା, ଦେବଗଡ଼ ସ୍ଥିତ ବାଘମାରି ଗ୍ରାମରେ ଜଣଙ୍କର ବଜ୍ରଘାତରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ପ୍ରକୃତିର କରାଳ ରୂପରେ ଆଜି ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ଚାଲିଗଲା। ଚଳିତ ବର୍ଷ ବଜ୍ରାଘାତରେ ବହୁ ଲୋକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। କରୋନା ମହାମାରୀ, ବାତ୍ୟା ଅମ୍ଫାନ ଏବଂ ବଜ୍ରାଘାତ ଏହି ୩ଟି ରାଜ୍ୟବାସୀଙ୍କ ହନ୍ତସନ୍ତ କରି ସାରିଲାଣି।

   Related Posts