Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେଲେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ୍ ସହିଦ, ୯ଯବାନ ଆହତ
  • ||

ମଝି ରାସ୍ତାରେ ହାଇ ଭୋଲଟେଜ୍ ଡ୍ରାମା : ଡ୍ରାଇଭର୍ ଓ ପୋଲିସକର୍ମୀ ମଧ୍ୟରେ ମାରପିଟ୍

17/06/2019 at 1:26 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୭/୬ : ପୋଲିସକର୍ମୀ ଜଣେ ଗ୍ରାମୀଣ ସେବା ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଅଟକାଇବା ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ଡ୍ରାଇଭର ଏକ ଖଣ୍ଡା ବାହାର କରିଥିଲା । ଏହାଦେଖି ପୋଲିସକର୍ମୀ ଥାନାରୁ ୧୦ରୁ ୧୫ଜଣ ପୋଲିସକର୍ମୀଙ୍କୁ ଆଣି ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଡ୍ରାଇଭର ମଧ୍ୟ ହାର ନ ମାନି ଖଣ୍ଡାରେ ଜଣେ ପୋଲିସକର୍ମୀଙ୍କୁ ଆଘାତ କରିଥିଲା । ପୋଲିସକର୍ମୀମାନେ ପାଖାପାଖି ଅଧା ଘଣ୍ଟା ଯାଏଁ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ନଗର ଥାନା ବାହାରେ ଶିଖ ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ଲୋକେ ଆସି ହଂଗାମା କରିଥିଲେ ।

ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଗ୍ରାମୀଣ ସେବାର ଶିଖ୍ ଡ୍ରାଇଭର ସର୍ଵଜୀତ ସିଂହ ଓ ପୋଲିସକର୍ମୀ ମଧ୍ୟରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ ଡ୍ରାଇଭର ରାଗିଯାଇ ଖଣ୍ଡା ବାହାର କରିଥିଲା । ପାଖରେ ମୁଖାର୍ଜୀ ନଗର ଥାନା ଥିଲା । ପୋଲିସକର୍ମୀ ସେଠାରୁ ଦୌଡ଼ି ଯାଇ ଥାନାରେ ପହଂଚିଥିଲେ ଓ ଅନ୍ୟ ପୋଲିସକର୍ମୀଙ୍କୁ ଡାକି ଆଣିଥିଲେ ।

ଏତେ ପୋଲିସକର୍ମୀଙ୍କୁ ଦେଖି ମଧ୍ୟ ଡ୍ରାଇଭରର ରାଗ ଶାନ୍ତ ହୋଇନଥିଲା । ସେ ଜଣେ ପୋଲିସକର୍ମୀଙ୍କୁ ଖଣ୍ଡାରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଆଉ ଜଣେ ପୋଲିସକର୍ମୀ ତାଙ୍କୁ ଅଟକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲାବେଳେ ଡ୍ରାଇଭର ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଏହା ଦେଖି ଅନ୍ୟ ପୋଲିସକର୍ମୀ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଲାତ ଗୋଇଠା ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ।

ଗତକାଲି ଫାଦର୍ସ ଡେ ଥିଲା । ଏହିଭଳି ଏକ ବିଶେଷ ଦିନରେ ନିଜ ବାପାଙ୍କୁ ପୋଲିସକର୍ମୀ ମାଡ ମାରୁଥିବା ଦେଖି ନାବାଳକ ପୁଅର ରକ୍ତ ଗରମ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ନିଜ ବାପାଙ୍କୁ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ଯାଇ ସେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସକର୍ମୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା ।

ପୋଲିସକର୍ମୀ ଉଭୟ ବାପା ପୁଅଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ଘୋଷାଡ଼ି ନେଇଥିଲେ । ମାମଲା ଶିଖ୍ ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ସହ ଜଡିତ ଥିବା ଯୋଗୁଁ ହଂଗାମା ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଗୁରୁଦ୍ୱାରା ଶିଖ୍ ପ୍ରବନ୍ଧକ ମଧ୍ୟ ଥାନାରେ ପହଂଚିଥିଲେ । ସେ ଡ୍ରାଇଭର ବିରୋଧରେ ଶିଖଙ୍କ ଅପମାନ ଏବଂ ପୋଲିସକର୍ମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିବା ପାଇଁ ସେ ଦାବି କରିଥିଲେ ।

   Related Posts