Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ବିଜେଡିର ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ, ଦଳକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କଲେ ହେବିଓ୍ବେଟ୍ ନେତା ପ୍ରତାପ ଧଳ
  • ||
  • ମାଥିଲି : କୂଅରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ମା’ ଓ ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀର ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଗୋଡେଇ ଗୋଡେଇ ହାଣିଲେ, ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଆକ୍ରମଣକାରୀଙ୍କୁ ଧରିଛି ପୋଲିସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲେ, ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ ପାଇଁ ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ନାଳରେ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ସୋର : କେନାଲରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଭାସିଗଲେ ଯୁବକ, ୩ଦିନ ପରେ ଗୁଜୁରାଟରୁ ଫେରିଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ଅଜଣା ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଆହତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜ ପୀଠରେ ରାତି ୧୦ଟାରେ ଉଠିବ ମହାଦୀପ, ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ପାଳନ ହେବ କୋଭିଡ୍ କଟକଣା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୫୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୬୭୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ବାପାଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଅଧାବାଟରେ ଚାଲିଗଲା ପୁଅର ଜୀବନ
  • ||
  • ସୋର : ପୋଡିହୋଇ ମହିଳାଙ୍କ ମୁତ୍ୟୁ, ଘରଠାରୁ ୧୦୦ମି. ଦୂର କୁକୁଡା ଫାର୍ମ ପଛପଟୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ମୃତଦେହ
  • ||

ଆରଏକ୍ସ-୧୦୦ ଫିଲ୍ମର ସେକ୍ସି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ, ପଡିପାରନ୍ତି ଅସୁବିଧାରେ

30/03/2019 at 2:45 PM

ମୁମ୍ୱାଇ୩୦|୩: ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ପୁଅ ଅହାନ ସେଟ୍ଟୀ “ଆରଏକ୍ସ ୧୦୦”ରୁ ନିଜ ଫିଲ୍ମି କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ଆରଏକ୍ସ ୧୦୦” ର ରିମେକ ବଲିଉଡରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ବଲିଉଡ “ଆରଏକ୍ସ ୧୦୦” ସିନେମାରେ ଅହାନ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାରା ସୁତରିୟା ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ। ଅହାନ ସେଟ୍ଟୀ ଏହି ସିନେମା ପାଇଁ ଗୋଟେ ବର୍ଷରୁ ଟ୍ରେନିଂ ନେଉଛନ୍ତି। ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଝିଅ ଆଥିଆ ସେଟ୍ଟୀ ହୀରୋ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାଦ୍ୟମରେ ବଲିଉଡରେ ପାଦ ରଖିସାରିଛନ୍ତି।

ତେଲୁଗୁ “ଆରଏକ୍ସ ୧୦୦” ସିନେମାରେ ପାୟଲ ରାଜପୁତ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ପାୟଲ ପଂଜାବୀ ଓ ତେଲେଗୁ ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି। ପାୟଲ ନିଜ ବୋଲ୍ଡନେସ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି। ୨୦୧୭ ମସିହାରେ ସେ ପଂଜାବୀ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରି ସିନେମା ଜଗତରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ।

ତେବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପାୟଲ ରାଜପୁତ ବଲିଉଡ ରିମେକ୍‌କୁ ନେଇ କିଛି ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ମନ୍ତବ୍ୟରୁ ଦୁଇ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମନ୍ତାତର ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। ପାୟଲ ରାଜପୁତ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସାଜିଦ୍‌ ନାଡିୟାଡବାଲା ତେଲୁଗୁ “ଆରଏକ୍ସ ୧୦୦”ର ରିମେକ୍‌ ବଲିଉଡରେ କରୁଛନ୍ତି, ତେଣୁ ସେ ବହୁତ ଖୁସି। ତାରା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବା ନେଇ ମଧ୍ୟ ପାୟଲ ତାଙ୍କ ଖୁସି ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ।

 କିନ୍ତୁ ପାୟଲଙ୍କଠୁ ଏହି ସିନେମାରେ କେହି ଭଲ ଅଭିନୟ କରିପାରିବେନି ବୋଲି ସେ ନିଜେ କହିଥିଲେ। ପାୟଲ ନିଜର ପ୍ରଶଂସା କରିଥିବାରୁ ସେ ଏବେ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ମିଲନ ଲୁଥରିଆ ଏହି ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଯୋଜକ। ବଲିଉଡର “ଆରଏକ୍ସ ୧୦୦” ଆଗାମୀ ବର୍ଷ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଶୁଟିଂ ମୁମ୍ବାଇ, କୁଲ୍ଲୁ, ମନାଲୀ, ଲଂଡନ ଓ ସିଂଗାପୁରରେ ହେବ। ତେବେ ପାୟଲଙ୍କ ଏହି ବୟାନ ଏବେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଅସଂଖ୍ୟ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଯାଉଚି । ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ସେ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ବିରୋଧର ସମ୍ମୁକୀନ ହେବା ଆଶଂକା ରହିଛି ।

   Related Posts