Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ଧନସମ୍ପତ୍ତିରେ ସ୍ବାମୀଙ୍କଠୁ ଆଗରେ ଏହିସବୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ କିଏ ଏହି ତାଲିକାରେ ସାମିଲ

30/06/2021 at 12:45 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୦/୦୬: ଟେଲିଭିଜନ୍ ଦୁନିଆରେ ଏପରି ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଜି ସେ ଟେଲିଭିଜନର ଏକ ବଡ ନାମ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ଏପରି ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ସେତେବେଳେ ବାନ୍ଧିହୋଇଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଥିଲେ । ଆଜି ବି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ସଫଳ ଅଟନ୍ତି । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ରୋଜଗାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗରେ ଅଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ, ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ । ଏହି ତାଲିକାରେ ରୁବିନା ଦିଲାଏକ୍- ଅଭିନବ ଶୁକ୍ଳା, ଦିବ୍ୟାଙ୍କା ତ୍ରିପାଠୀ- ବିବେକ ଦହିଆ, ଭାରତୀ ସିଂ-ହର୍ଷ ଲିମ୍ବାଚିଆ ଏବଂ ଅନ୍ୟ କପଲମାନେ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି ।

Post Bigg Boss, Rubina Dilaik-Abhinav Shukla to Marry Again and Renew  Marriage Vows

ରୁବିନା ଦିଲାଏକ୍- ଅଭିନବ ଶୁକ୍ଳା:

ରୁବିନା ଦିଲାଏକଙ୍କୁ କିଏ ବା ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ, ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କର ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି । ସେ ଟେଲିଭିଜନ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅନେକ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି । ରୁବିନା ଛୋଟି ବହୁ ଶୋ ରୁ ଘରେ ଘରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲେ । ଛୋଟି ବାହୁ ପରେ ରୁବିନା ଅନେକ ଶୋ’ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ‘ଶକ୍ତି-ଅସ୍ତିତ୍ତ୍ୱ କି’ରୁ ଭିନ୍ନ ପରିଚୟ ପାଇଥିଲେ । ଏହି ଶୋ’ରେ ରୁବିନା ଜଣେ ଟ୍ରାନ୍ସଜେଣ୍ଡର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ରୁବିନା ଅଭିନେତା ଅଭିନବ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କୁ ୨୦୦୮ ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଯଦିଓ ଅଭିନବ ରୁବିନାଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ରୁବିନା ତାଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟ ।

भारती सिंह-हर्ष लिम्बाचिया

ଭାରତୀ ସିଂ-ହର୍ଷ ଲିମ୍ବାଚିଆ:

ହର୍ଷ ତାଙ୍କ ହାସ୍ୟ ଅଭିନୟ ସହିତ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟରେ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବାବେଳେ ଭାରତୀ ସିଂ ମଧ୍ୟ ପଛରେ ନାହାଁନ୍ତି। ଭାରତୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ହର୍ଷ ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଜଣେ ଲେଖକ, ଯିଏ ଭାରତୀଙ୍କ ଅନେକ ଶୋ ପାଇଁ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଲେଖିଛନ୍ତି । ୨୦୧୭ ରେ ଏହି ଦମ୍ପତି କରିଥିଲେ ଯାହା ପରେ ହର୍ଷ ପରଦା ପଛରେ ନୁହେଁ ବରଂ ଆଗରେ ଦେଖାଯିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଲୋକପ୍ରିୟତା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସମସ୍ତେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଭାରତୀଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ହର୍ଷଙ୍କ ତୁଳନାରେ ବହୁତ ଭଲ ଏବଂ ଅଧିକ।

दीपिका कक्कड़-शोएब मलिक

ଦୀପିକା କକ୍କଡ-ସୋଏବ ମଲିକ:

ଦିପିକା କକ୍କଡ ହେଉଛନ୍ତି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ। ଶୋ ‘ସସୁରାଲ ସିମର କା’ରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ବହୁ ମାନ୍ୟତା ମିଳିଥିଲା ​​ଏବଂ ଏହି ସେଟରେ ସେ ଶୋଏବ ଇବ୍ରାହିମଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ । ଯଦିଓ ଶୋଏବ ଶୋକୁ ମଝିରେ ଛାଡିଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ସେ ଅନେକ ଶୋ’ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିନଇଲେ । ଦୀପିକା ଏବଂ ଶୋଏବ ୨୦୧୮ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କ ତୁଳନାରେ ଧନ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦୀପିକା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଶୋଏବଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ଆଗରେ ଅଛନ୍ତି ।

दिव्यांका त्रिपाठी- विवेक दहिया

ଦିବ୍ୟାଙ୍କା ତ୍ରିପାଠୀ- ବିବେକ ଦହିଆ:

ଦିବ୍ୟଙ୍କା ତ୍ରିପାଠୀ ୨୦୦୬ ମସିହାରେ ଏକତା କପୁରଙ୍କ ସିରିଏଲ ‘ୟେ ହେ ମୋହବତେଁ’ରୁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ । ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୁଲାଇ ୮, ୨୦୧୬ ରେ ତାଙ୍କ କୋ-ଷ୍ଟାର ବିବେକ ଦହିଆଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ସ୍ୱାମୀ ବିବେକ ଅପେକ୍ଷା ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଦିବ୍ୟଙ୍କା ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ, ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକୃତରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ।

सौम्या टंडन- सौरभ देवेंद्र सिंह

ସୌମ୍ୟା ଟଣ୍ଡନ-ସୌରଭ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ସିଂ:

‘ଭାବୀ ଜୀ ଘର ପର ହେ’ର ଅନୀତା ଭାବୀ ଅର୍ଥାତ୍ ସୌମ୍ୟା ଟଣ୍ଡନ ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ର ସହିତ ଘରେ ଘରେ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିଛନ୍ତି । ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ଶୈଳୀ ଏବଂ ଲୁକ୍ସ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା । ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଏହି ଶୋ’ର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇ ରହିଆସିଛନ୍ତି । ସୌମ୍ୟା ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ସୌରଭ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ସିଂଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସୌରଭ ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଜଣେ ବ୍ୟାଙ୍କର ଅଟନ୍ତି, ତେଣୁ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସୋମିଆ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ରୋଜଗାର କରନ୍ତି।

   Related Posts