Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||

ମୋଦି ସରକାରଙ୍କୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଦେବେ ତେଲେଙ୍ଗାନା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କେ.ସି.ଆର, ବିରୋଧୀ ଦଳକୁ କରିବେ ଏକ୍‌ଜୁଟ

19/11/2020 at 8:49 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୯/୧୧: ମୋଦି ସରକାର ଓ ବିଜେପିକୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଦୋବକୁ ଫୁଲ୍‌ ପ୍ରସ୍ତୁତ ତେଲେଙ୍ଗାନା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କେ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ରାଓ। ଏବେ ସେ ଏନଡିଏ ବିରୋଧୀ ଦଳଗୁଡ଼ିକୁ ଏକଜୁଟ କରୁଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ଡିସେମ୍ବର ମାସର ଦ୍ବିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ସମସ୍ତ ବିରୋଧୀ ଦଳକୁ ନେଇ ଏକ କନ୍‌କ୍ଲେଭ କରିବେ ବୋଲି କେସିଆର ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ବିଜେପି ବିରୋଧୀ ନେତାଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିବା ସହ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଏକ କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ କରିବେ ବୋଲି କେସିଆର କହିଛନ୍ତି।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି କେସିଆର କହିଛନ୍ତି, ମୋଦି ନିଜକୁ ରେଳ ଷ୍ଟେସନର ଚା’ ବାଲା ବୋଲି କହୁଥିଲେ ଏବେ ରେଳ ଷ୍ଟେସନ୍‌ ବିକ୍ରି କରୁଛନ୍ତି। ପିଟିଆଇରେ ପ୍ରକାଶିତ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ କେସିଆର କହିଛନ୍ତି, ‘ଭଗବାନ ଜାଣନ୍ତି.. ଚା’ ବାଲା କେଉଁଆଡ଼େ ଗଲେ। ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଚା ବିକ୍ରି କରୁଥିବା କହୁଥିଲେ ସେ ଏବେ ରେଳ ଷ୍ଟେସନ୍‌ ବିକ୍ରି କରୁଛନ୍ତି… ରେଲ୍‌ଓ୍ବେର ଘରୋଇକରଣର ଆବଶ୍ୟକତା କଣ, ଯାହାକି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଚାକିରୀ ଦେଉଛି ଓ କୋଟି କୋଟି ଲୋକଙ୍କୁ ସେବା ଯୋଗାଉଛି ?’

ପବ୍ଳିକ୍‌ ସେକ୍ଟର ଅଣ୍ଡରଟେକିଂ ଓ କୃଷକ ବିରୋଧୀ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନେଇ ମୋଦି ସରକାରଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ବିରୋଧରେ ସ୍ବର ଶାଣିତ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲି କେସିଆର କହିଛନ୍ତି। ଡିସେମ୍ବର ୧ରେ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ହାଇଦ୍ରାବାଦ ମୁନିସ୍‌ପାଲିଟି କର୍ପୋରେସନ୍‌ ନିର୍ବାଚନକୁ ନେଇ ପାର୍ଟି କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାକୁ ସମ୍ବୋଧନ କଲା ବେଳେ ଏଭଳି କହିଛନ୍ତି ଚନ୍ଦ୍ର ଶେଖର ରାଓ।

   Related Posts