Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀ ବ୍ୟାରେଜରୁ ଡେଇଁ ଜଣେ ନିଖୋଜ, ବ୍ରିଜ୍ ଉପରେ ଅଛି ଗାଡି ଓ ମୋବାଇଲ୍
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଯୁବକକୁ ଖୋଜି ଆଣିବା ଦାବିରେ ଏସ୍‌ପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ, ରବିବାରଠୁ ଗାଈ ଚରେଇବାକୁ ଯାଇ ଅଛନ୍ତି ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ପୋଖରୀରେ ବୁଡିଗଲେ ଦେଢ ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଘଟଣାରେ ରାଜଧାନୀ ହୁଲସ୍ତୁଲ, ଡିସିପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ ବେଳେ ବିଜେପି କର୍ମୀ ଓ ପୋଲିସ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଘଟଣା : ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: ଡୋଡା ଘାଟିରେ ଖସିପଡିଲା ମାଟାଡୋର, ୮ ମୃତ ଓ ଅନେକ ଆହତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ନିକଟରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ କଂଗ୍ରେସର ଧାରଣା ୩ୟ ଦିନରେ, ମନ୍ତ୍ରୀ ଇସ୍ତଫା ନଦେଲେ ତୀବ୍ର ହେବ ଆନ୍ଦୋଳନ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଦକ୍ଷିଣ ମୁଖ୍ୟ କେନାଲରେ ଘାଇ, ଶହ ଶହ ହେକ୍ଟର ଧାନ ଚାଷ ନଷ୍ଟ ଆଶଙ୍କା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଶୌଚ ହୋଇ ଫେରିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ କଚାଡିଦେଲା ଦନ୍ତା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

ତେଜସ୍ୱି ଯାଦବ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ନୋଟ ବାଣ୍ଟୁଥିବା ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ: ଜେଡିୟୁ କହିଲା, ‘ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛ ଯଦି ଗରିବଙ୍କୁ ଜମି ଦିଅ’

10/09/2021 at 3:18 PM

ପାଟନା ୧୦/୦୯ : ବିହାରରେ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ଘୋଷଣା ହୋଇଛି। ଗୁରୁବାର ଦିନ ତେଜସ୍ୱି ଯାଦବ ଗୋପାଳଗଞ୍ଜ ଗସ୍ତରେ ଯାଇଥିଲେ। ଗୋପାଳଗଞ୍ଜରେ ସେ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ନୋଟ ବାଣ୍ଟିଥିବା ଦାବି କରାଯାଉଛି। ଏହାର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଜେଡିୟୁର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରବକ୍ତା ନିରଜ ସିଂହ ଟ୍ୱିଟ କରି ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଗଣମାଧ୍ୟମ ଏହି ରିପୋର୍ଟକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିନାହିଁ।

ଜେଡିୟୁ ପ୍ରବକ୍ତା ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ” କେହି ଜାଣିନାହାନ୍ତି, ଚିହ୍ନି ନାହାନ୍ତି। କିଏ ସେ ରାଜକୁମାର ଯିଏ ଟଙ୍କା ଦେଉଛି। କୁମାର ଉପରେ ଗର୍ବର ଛାଇ ଏମିତି ପଡିଛି ଯେ ଧନୀ, ଗରିବର ଫରକ ଦର୍ଶାଉଛି। କିଏ ପଛପଟୁ ଲାଲୁଙ୍କ ଲାଲ ବୋଲି କହୁଛି। ଅତୀତର ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ଥିତି ଦେଖାଉଚି। ଯାଅ ବାବୁଆ ନିଜ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କର ଆର୍ଥିକ ଲୁଟେରା ହେବାର ଦାଗ ହଟାଅ।

ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ତେଜସ୍ୱି ଯାଦବ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ୫୦୦-୫୦୦ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ ଦେଇ ନିଜ ପରିଚୟ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ପଛପଟୁ ଆବାଜ ଆସୁଛି ଯେ ଇଏ ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ ଯାଦବଙ୍କ ପୁଅ ତେଜସ୍ୱି ଯାଦବ। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ନେଇ ବିହାର ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଓ ବିଧାନ ପାର୍ଷଦ ନିରାଜ କୁମାର ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ତେଜସ୍ୱି ଯାଦବଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, ‘ତାଙ୍କର ନିଜର କିଛି ପରିଚୟ ନାହିଁ। ସେ ଅନୁକମ୍ପାରେ ନେତା ହୋଇଛନ୍ତି। ଆଜି ବି ତାଙ୍କ ପରିଚୟ ଲାଲ ପ୍ରସାଦଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ରହିଛି। ଭିଡିଓରେ ସେ ନିଜେ ଏହାର ପ୍ରମାଣ ଦେଇଛନ୍ତି।

ନିରାଜ କୁମାର କହିଛନ୍ତି, ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ ଚାଲ କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତେଜସ୍ୱି ବାପାଠୁ ବି ଦୁଇ ପାଦ ଆଗରେ। ତେଜସ୍ୱିଙ୍କୁ କଟାକ୍ଷ କରି ସେ କହିଛନ୍ତି, ଯଦି ତାଙ୍କୁ କିଛି ଦେବାର ଥିଲା, ତାହେଲେ ଲାଲୁଙ୍କ, ‘ଜମି ଦିଅ, ଚାକିରୀ ନିଅ’ ଅନୁଯାୟୀ ଯେଉଁ ଜମି ପରିବାର ନାଁରେ କରିଥିଲେ ସେହି ଜମି ଗରିବଙ୍କ ନାଁରେ କରିଦେଇଥାନ୍ତେ।

   Related Posts