Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୯ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ, ୧୬୧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୧୨୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ମୋଦିଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କଲେ ତେଜ ପ୍ରତାପ : କଲେ ଏହିଭଳି କାମ

6/04/2020 at 3:06 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୬/୦୪ : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ଅପିଲକୁ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ବିହାର ବାସିନ୍ଦା ମଧ୍ୟ ଗତକାଲି ରାତି ୯ଟା ରେ ଏକଜୁଟ ହୋଇ ଦୀପ ଜଳାଇଥିଲେ | ବିହାରର ପୂର୍ବତ୍ତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରାବଡୀ ଦେବୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁଅ ତଥା ପୂର୍ବତ୍ତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତେଜପ୍ରତାପ ଯାଦବ ମଧ୍ୟ ଲଣ୍ଠନ ଜଳାଇଥିଲେ | ତେଜ ପ୍ରତାପ ଫଟୋ ଉଠାଇ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି |

ତେଜ ପ୍ରତାପ ମା ରାବଡୀ ଦେବୀଙ୍କ ସହ ଫଟୋ ଉଠାଇ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଏହାସହ ସେ ଏକ କ୍ୟାପସନ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି | ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ” ୟୁ ହିଁ କଟ ଯାଏଗା ସଫର ସାଥ ଚଲନେ ସେ, ମଞ୍ଜିଲ ଆଏଗି ନଜର ସାଥ ଚଲନେ ସେ | ଆମେ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ଛିଡା ହୋଇଛୁ ଯେଉଁମାନେ ଏହି ଭୟାବହ ମହାମାରୀ ସହ ଲଢେଇରେ ନିଜର ଯୋଗଦାନ ଦେଉଛନ୍ତି | କୋଭିଡ-୧୯ ଅନ୍ଧକାରକୁ ମିଳିମିଶି ଦୂର କରିବା, ଲଣ୍ଠନ ଜଳାଇବା |” ପୂର୍ବତ୍ତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରାବଡୀ ଦେବୀ ମଧ୍ୟ ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ଗରିବଙ୍କ ଘରେ ଚୁଲି ଜଳୁ, କେହି ବି ଗରିବ ଭୋକିଲା ନ ରୁହନ୍ତୁ | ସମସ୍ତଙ୍କ ଘରେ ଆଲୁଅ ଜଳୁ | ଏହା ହିଁ ଭଗବାନଙ୍କ ନିକଟରେ ମୋର ପ୍ରାର୍ଥନା |”

ପାଟଣା ଛାଡ ଅନ୍ୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ମଧ୍ୟ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଜନତା ଦଳ ନେତା ଓ କର୍ମୀମାନେ ଗତକାଲି ରାତି ୯ଟା ରେ ଦୀପ, ଲଣ୍ଠନ ଜଳାଇଥିଲେ | ଏହି ଭୟାବହ ମହାମାରୀକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇଥିଲେ | ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଜନତା ଦଳର ଟ୍ୱିଟର ପେଜରେ ମଧ୍ୟ କର୍ମୀଙ୍କ ଦୀପ ଓ ଲଣ୍ଠନ ଲଗାଇବା ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | କର୍ମୀମାନେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “କରୋନା ମହାମାରୀ ସମୟରେ ଭୋକ ଓ ନାନା ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ଗରିବ, ଶ୍ରମିକ, ଦିନ ମଜୁରିଆ ଏବଂ କରୋନା ପୀଡିତଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ଲଣ୍ଠନ ଜଳାଇବା | ଆମେ ସମସ୍ତେ ମିଳିମିଶି କରୋନାକୁ ପରାସ୍ତ କରିବା ଏବଂ ସୁଖୀ ଏବଂ ସୁସ୍ଥ ବିହାର ଗଠନ କରିବା |” ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଜନତା ଦଳର ରାଷ୍ଟୀୟ ଚିହ୍ନ ଲଣ୍ଠନ |

   Related Posts