Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଦେହ ବ୍ୟବସାୟରେ ଥିବା ନାବାଳିକା ଉଦ୍ଧାର, କହିଲେ – ଘରକୁ ଯିବି ନାହିଁ ପାଠ ପଢ଼ିବି, ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣା

24/08/2019 at 4:45 PM

ମୁରାଦାବାଦ୨୪|୮: ଦେହ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲିପ୍ତଥିବା ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି।ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିବା ଉଦ୍ଧାର ହେବାପରେ ନାବାଳିକା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଘରକୁ ଯିବେ ନାହିଁ,  ବରଂ ବାହାରେ ରହି ପାଠ ପଢ଼ିବେ ।ବର୍ତ୍ତମାନ ନାରୀ ନିକେତନରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ରଖା ଯାଇଛି।

ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ କହିବା ମୁତାବକ , ତାଙ୍କୁ ଯେତେବେଳେ ଦଶ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା ତାଙ୍କ ବାପା-ମାଆଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ପିଉସା-ପିଉସୀ ପାଖରେ ସେ ଆଗ୍ରାରେ ରହୁଥିଲେ।ପୀଡ଼ିତା ଜଣକ ଚାକିରି କରିବା ପାଇଁ ଏକ ବିୟୁଟି ପାର୍ଲରକୁ ଯାଇଥିଲେ।ସେଠାରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଭେଟ ହୋଇଥିଲା। ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ଘରକୁ  ନେଇ ଯାଇଥିଲେ।ଚାକିରି କରାଇଦେବ କହି କିଛିଦିନ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ନିଜ ଜାଲରେ ମହିଳା ଜଣକ ବାନ୍ଧି ରଖିଥିଲା। ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କୁ  ଦେହ ବ୍ୟବସାୟରେ ନିୟୋଜିତ କରାଯାଇଥିଲା ।

 ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ କହିଥିଲେ ଯେ,ଦଲାଲ ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଏକ କୋଠରୀ ନେଇ ଛାଡିଥିଲେ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଖରାପ କାମ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟ କରାଯାଉଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ସିଏ ବିରୋଧ କରୁଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ଦଲାଲ ନିର୍ଧୁମ ମାରୁଥିଲେ ବୋଲି ପୀଡ଼ତା ନିଜେ କହିଛନ୍ତି।

ଏକ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ମୁରଦାବାଦକୁ ଏହି ମହିଳା ନେଇ ଆସିଥିଲେ। ରୁମ୍‌ରେ ମହିଳା ନଥିବା ବେଳେ ପୀଡ଼ିତା ନାବାଳିକା ସେଠାରୁ ଖସି ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ। ପୀଡ଼ିତା ସେଠାରୁ ଖସି ସିଧା ପୋଲିସ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପାଖରୁ ସବୁ ଶୁଣିବା ପରେ ପୋଲିସ ତୁରନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଇଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳା ସମେତ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।ବର୍ତ୍ତମାନ ପୀଡ଼ିତା ତାଙ୍କ ପିଉସା-ପିଉସୀଙ୍କ ପାଖକୁ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହଁନ୍ତି। ସେ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ବୋଲି ପୋଲିସ ପାଖରେ କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts