Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’ ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚିତ, ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ହେବେ ଉପକୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୬୬୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ବ୍ଲକ୍ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଶୁଭେନ୍ଦୁ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ଆକ୍ସନ : ଟ୍ରାକ୍ଟର ରାଲି ବେଳେ ହିଂସା ପରେ ୨୨ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଘଟଗାଁ : ରାତିରେ ଘରକୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସେବାୟତଙ୍କ ପୁଣି କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟ, ପ୍ରତିଦିନ ୫୦ ସେବାୟତଙ୍କ ହେବ ଆର୍‌ଟିପିସିଆର୍
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଭାକ୍‌ସିନ୍‌ ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ଯକର୍ମୀ
  • ||

ପଡୋଶୀ ଯୁବକଙ୍କ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ସହିପାରିଲେ ନାହିଁ : ଦେହରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଜୀବନ ହାରିଲେ ନାବାଳିକା, ୫ ମାସ ହେଲା ହଇରାଣ କରୁଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ

24/11/2020 at 8:30 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୨୪/୧୧ : ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମିର୍ଜାପୁରରେ ପଡୋଶୀ ଯୁବକଙ୍କ ବ୍ୟବହାରରେ ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇ ଜଣେ ନାବାଳିକା ନିଜ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଛନ୍ତି । ନାବାଳିକା ଜଣକ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ପରିବାରର ଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଘଟଣାର ଛାନଭିନ୍ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ପୋଲିସ କହିବା ମୁତାବକ, ୧୫ ବର୍ଷର ନାବାଳିକା ନିଜ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଜୀବନ ହରିଦେଇଛନ୍ତି । ନାବାଳିକାଙ୍କର ବାପା ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟରେ କାମ କରନ୍ତି | ସେ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ସହିତ ଏକାକୀ ଘରେ ରହୁଥିଲେ। କୁହାଯାଇଛି ଯେ ପଡୋଶୀ ଯୁବକଙ୍କ ବ୍ୟବହାରକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାରେ ଥିଲେ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକଜଣକ ଗତ ପାଞ୍ଚ ମାସ ହେବ ସେହି ନାବାଳିକାଙ୍କ ପଛରେ ପଡ଼ି ଥିଲା । ଏମିତିକି ସ୍କୁଲ ଯିବା ଆସିବା ସମୟରେ ବାଟରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ନାନାହଇରାଣ ହରକତ କରୁଥିବା ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ପରିବାର ଲୋକେ । କିନ୍ତୁ ଭୟରେ ନାବାଳିକାଜଣକ ଏହି ବିଷୟରେ କାହାକୁ କିଛି କହୁନଥିଲେ ।

ଏହି ଘଟଣା ବାରମ୍ବାର ଘଟିବାରୁ ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇ ନିଜ ରୁମରେ କିରୋସିନ ଢାଳି ହୋଇ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଥିଲେ ଉକ୍ତ ନାବାଳିକା । ନିଆଁ ଲାଗିବା ପରେ ଚିତ୍କାର କରିବାରୁ ପରିବାର ଲୋକେ ହପଞ୍ଚିଥିଲେ । ସଙ୍ଗେସଙ୍ଗେ ତାଙ୍କୁ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ହିଁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସୁଶୀଲ ପଟେଲ ଏବଂ ଏସପି ଅଜୟ ସିଂହ ପୀଡିତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଘଟଣାବାବଦରେ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲେ । ଝିଅକୁ ନ୍ୟାୟ ମିଳିବ ବୋଲି ଏସପି, ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଶ୍ବାସନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଖୁବଶୀଘ୍ର ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକକୁ ଗିରଫ କରାଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି ।

   Related Posts