Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୪ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ୬୦ କେଜି ଚନ୍ଦନ କାଠ ଜବତ: ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର: ବିଶାଖା ଏଗ୍ରୋ ସୋରୁମ୍ ଆଗରେ ଚାଷୀମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଆମରଣ ଅନଶନ
  • ||
  • ଅପରାହ୍ନରେ ସ୍ଥଳଭାଗ ଛୁଇଁବ ‘ବୁରେଭି’ : କେରଳ-ତାମିଲନାଡୁର କିଛି ଜିଲ୍ଲାରେ ଛୁଟି ଘୋଷଣା, ବିମାନବନ୍ଦର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଜଗତପୁର : ଧାନ କଟାଳୀଙ୍କୁ ଶୁଣ୍ଢରେ କଚାଡି ମାରିଲା ହାତୀ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଓ ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ମୃଦୁ ଭୂକମ୍ପ ଝଟ୍‌କା ଅନୁଭୂତ
  • ||
  • ଆଜି ପ୍ରଥମ ଟି୨୦ : ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ କଡା ଟକ୍କର ଦେବ ଭାରତ, ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣରଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିର ଫାଇଦା ନେବ ବିରାଟ ବାହିନୀ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ନାବାଳିକା ଝିଅକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ, ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର: ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପୋଲିସ୍‌ ଏବଂ ଜୁଆ ଆଡ୍ଡା ମାଲିକଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତାର ଅଡିଓ କଲ ଭାଇରାଲ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ ମ୍ୟୁନିସିପାଲ କର୍ପୋରେସନ ନିର୍ବାଚନ : ଏବେସୁଦ୍ଧା ଆଗରେ ବିଜେପି, ପଛରେ ଟିଆରଏସ ଓ ଏଆଇଏମଆଇଏମ
  • ||

ଚାକିରି ପାଇଁ ମାଗୁଥିଲା ଯୁବତୀମାନଙ୍କର ନ୍ୟୁଡ ଫଟୋ , ତାପରେ କ’ଣ ହେଲା ଜାଣନ୍ତୁ

24/08/2019 at 3:25 PM

ଚେନ୍ନାଇ .- ଜଣେ ସଫ୍ଟଓ୍ୱାର ଇଞ୍ଜିନିୟର ବିଭିନ୍ନ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଯୁବତୀମାନଙ୍କୁ ନିଜକୁ ଜଣେ ନିଯୁକ୍ତିଦାତା ଭାବେ ପରିଚୟ ଦେଇ ନ୍ୟୁଡ ଫଟୋ ମାଗୁଥିଲା ।  ଭଲ ଦରମାରେ ସେ ଯୁବତୀମାନଙ୍କୁ ଚାକିରି କରାଇଦେବ ବୋଲି ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଉଥିଲା । ଏବେ ଏପରି କରୁଥିବା ଚେନ୍ନାଇର  କ୍ଲେମଣ୍ଟ ରାଜ୍‌ ଚେଜୟିଆନ୍‌କୁ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ପୁଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । ସେ ୧୬ଟି ରାଜ୍ୟର ୬୦୦ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଏପରି  କରି ଫସାଇଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । କେବଳ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଏହି ଯୁବକନାମରେ ୬୦ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ।

ହାଇଦ୍ରାବାଦର ସାଇବରାବାଦ ଥାନାରେ ଏପରି ୬୦ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା । ଏହାପରେ ସାଇବାରାବାଦ ପୁଲିସ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା  ।

ହାଇଦ୍ରାବାଦ ମିୟାପୁରର ଜଣେ ମହିଳା ଏ ବିଷୟରେ ପ୍ରଥମେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରି ସାଇବରାବାଦ ପୁଲିସ  କ୍ଲେମଣ୍ଟ ରାଜ୍‌ ଚେଜୟିଆନ୍‌କୁ ଚେନ୍ନାଇରେ ଥିବା ତା ଘରୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ଧରା ପଡିବା ଭୟରେ ସେ ନିଜ ରାଜ୍ୟ ତାମିଲନାଡୁର ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଏପରି କରୁ ନଥିଲା  ମାତ୍ର ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟର ଯୁବତୀମାନଙ୍କୁ ଏପରି  କରି ନିଜ ଫସାଇ ଦେଉଥିଲା ।  କ୍ଲେମଣ୍ଟ ରାଜ୍‌ ଚେଜୟିଆନ୍‌ କର୍ଣ୍ଣାଟକ, ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ଓ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଅନେକ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତିର ପ୍ରଲଭୋନ ଦେଖାଇ ଏପରି କରିଥିବା ପୁଲିସ ନିକଟରେ ସ୍ୱୀକାର କିରିଛି ।

  କ୍ଲେମଣ୍ଟ ରାଜ୍‌ ଚେଜୟିଆନ୍‌ ବିବାହିତ । ସେ ଓ ତାର ସ୍ତ୍ରୀ  ଅଲଗା ଅଲଗା ସିଫ୍ଟରେ କାମ କରନ୍ତି । ଦୁଇଜଣ ଯାକ ସଫ୍ଟଓ୍ୱାର ଟେକି ଭାବେ କାମ କରନ୍ତି । ଏକୁଟିଆ ରହୁଥିବା ବେଳେ ସେ ଅବସାଦ ମେଣ୍ଟାଇବା ପାଇଁ ଏପରି କରୁଥିବା କହିଛି । ବିଭିନ୍ନ ଜବ ପୋର୍ଟାଲରୁ ସେ ଚାକିର ଖୋଜୁଥିବା ଯୁବତୀମାନଙ୍କର ନମ୍ବର ପାଇବା ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଫସାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା ।

ନିଜକୁ ପ୍ରଦୀପ ନାମରେ ଏକ ପଞ୍ଚ ତାରକା ହେଟେଲର ମ୍ୟାନେଜର ଭାବେ  ପରିଚୟ ଦେଇ ସେ ଯୁବତୀମାନଙ୍କୁ ଉଚ୍ଚ ଦରମାରେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ପ୍ରଲୋଭିତ କରୁଥିଲା । ପରେ ସେମାନଙ୍କର ହ୍ୱାଟସ୍‌ଆପ୍‌ ଓ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ମୋବାଇଲ୍‌ ନମ୍ବର ମାଗୁଥିଲା । ନିଜ ଜାଲରେ ଫସାଇବା ପରେ ସେ ନ୍ୟୁଡ୍‌ ଫଟୋ ମାଗୁଥିଲା ।

ପୁଲିସ  କ୍ଲେମଣ୍ଟ ରାଜ୍‌ ଚେଜୟିଆନ୍‌କୁ ତାହାର ଲ୍ୟାପଟପ୍‌ ସହ ବିଭିନ୍ନ ଯୁବତୀଙ୍କର ନ୍ୟୁଡ୍‌ ଫଟୋ ରଖୁଥିବା ପାସଓ୍ୱାର୍ଡ ଦିଆ ଗ୍ୟାଲେରିକୁ ଜବତ କରିଛି । ସେ ଏହି ଫଟୋକୁ ବ୍ୟବହାର କରି ଯୁବତୀମାନଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ୍‌ କରି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଥିବା ପୁଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି ।

   Related Posts