Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ ଦିଗପହଣ୍ଡିରେ ଅପରାଧୀର ଛୁରା ମାଡରେ ଅପରାଧୀ ମୃତ
  • ||
  • ବାଙ୍କୀରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବୋମାମାଡରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ନୟାକୋଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା ପରେ ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ସହ ନିଜ ଦେହରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲେ ଯୁବକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୬୯୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ପୁଣି ବର୍ଷାର ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଆମେରିକୀୟ ନୌସେନା ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ଦୁଇ ପାଇଲଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁଆସୁଣୀ ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||

ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଗସ୍ତ ପାଇଁ ଟଳିଲା ଟିମ୍ ଚୟନ ବୈଠକ, ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ନେଇ ଜାରି ରହିଛି ଅନିଶ୍ଚିତତା

19/07/2019 at 8:04 PM

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଟିମ୍ ରେ ଏବେ ଏକ ସଙ୍ଗରେ ଅନେକ ଘଟଣା ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି। ଗୋଟିଏ ପଟେ ଧୋନୀଙ୍କ ସନ୍ୟାସ ନେଇ ଆଲୋଚନା ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ବିରାଟ ଓ ରୋହିତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ସାଙ୍ଗକୁ ଟିମର କୋଚ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ, ୱାନଡେ ଟିମ କ୍ୟାପ୍ଟେନ ଚୟନ ଓ ସିଓଏଙ୍କ ନୂଆ ନିୟମ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଦି ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି। ଏ ସବୁ ବାଦେ ଶୁକ୍ରବାର ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଗସ୍ତ ନିମନ୍ତେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଥିବା ବୈଠକକୁ ଟାଳି ଦିଆଯିବା ଏବେ ନୂଆ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ପାଲଟିଛି।

ଏହି ବୈଠକରୁ ୱାର୍ଲଡ କପ୍ ୨୦୧୯ର କେଉଁ ଖେଳାଳି ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଗସ୍ତରେ ଯିବେ, କିଏ ବିଶ୍ରାମ କରିବେ ତାହା ନିଶ୍ଚିତ କରାଯିବ। ତେବେ ବୈଠକ ଟଳିଥିବାରୁ ଏ ନେଇ ଖେଳାଳିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନିଶ୍ଚିତତା ଦେଖା ଦେଇଛି। ହେଲେ ଟିମ ଚୟନ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସବୁ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଫିଟନେସ ରିପୋର୍ଟକୁ ଚୟନ କର୍ତ୍ତା ଅପେକ୍ଷା କରିବା ଯୋଗୁ ବୈଠକ ଟଳିଥିବା କୁହାଯାଉଛି। ଯଦି ଫିଟନେସକୁ ପ୍ରାଥମିକତା ଦିଆଯାଏ ତେବେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଟିମରୁ ବାଦ ପଡିବା ନିଶ୍ଚିତ। କାରଣ ସେ ଏବେ ପିଠି ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ପୀଡିତ। ଏଣୁ ତାଙ୍କୁ ଟୁରରେ ସାମିଲ କରାଯିବା ବଦଳେ ବିଶ୍ରାମ ଦିଆଯାଇପାରେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି।

ତେବେ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ନୁହଁନ୍ତି ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମରାହଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟୁରରେ ସାମିଲ କରାଯାଇ ନପାରେ। ତାଙ୍କୁ ଉଭୟ ୱାନଡେ ଓ ଟି-୨୦ରୁ ବିଶ୍ରାମ ଦିଆଯାଇପାରେ । ଏହି ଗସ୍ତକାଳରେ ଭାରତ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ବିରୋଧରେ ୩ଟି ଟି-୨୦, ୩ଟି ୱାନଡେ ଓ ୨ଟି ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବ। ଟି-୨୦ ସିରିଜ ଅଗଷ୍ଟ ୩ ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଥିବା ବେଳେ ଅଗଷ୍ଟ ୮ରୁ ୱାନଡେ ସିରିଜ୍ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ସେହିପରି ଅଗଷ୍ଟ ୨୨ ତାରିଖରୁ ଟେଷ୍ଟ ଶୃଙ୍ଖଳା ଖେଳାଯିବ। ଏଥି ନିମନ୍ତେ ଜୁଲାଇ ୨୧ ତାରିଖ ସୁଦ୍ଧା ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ଚୟନ ହେବ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।

   Related Posts