Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୧୦୨୪୨, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ
  • ||
  • ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ଫେରିବେ ନାହିଁ ଏବି ଡିଭିଲିୟର୍ସ, ସ୍ପଷ୍ଟ କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ
  • ||
  • ପିସିଆର ଭ୍ୟାନ୍ ଦେଖି ପୋଖରୀକୁ ଡେଇଁ ପଡିଲେ ଯୁବକ, ମିଳିଲା ମୃତଦେହ…
  • ||
  • ଧକ୍କା ଦେଲା କାର, ଚାଲିଗଲା ସାଇକେଲ ଆରୋହୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ନଦୀରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୧୧ ବର୍ଷ ପରେ ଗିରଫ ହେଲା ଦୁଃଶାସନ, ପାରୋଲରେ ଆସି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା
  • ||
  • ହୃଦରୋଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଡକ୍ଟର କେ.କେ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ କରୋନାରେ ଦେହାନ୍ତ, ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରେ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ଧୋନୀଙ୍କ ତଲଓ୍ୱାରବାଜୀ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ପରେ କମେଣ୍ଟ କଲେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୩୫୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭାକସିନ୍ ନେବା ପରେ ଏହି ସବୁ ସାଇଡ୍ ଇଫେକ୍ଟ ଦିଏ ବିପଦର ସଙ୍କେତ, ହୋଇପାରେ ସାଙ୍ଘାତିକ : ସତର୍କ କଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର
  • ||

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଜୋରଦାର୍ ଅଭ୍ୟାସ କରୁଛି ଭାରତୀୟ ଟିମ୍, ଫଟୋ ସେୟାର କଲା ବିସିସିଆଇ

15/11/2020 at 12:33 PM

ସିଡନୀ, ୧୫।୧୧:   ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ପହଁଚି ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲାଣି । ଦଳ ଗୁରୁବାର ସିଡନୀରେ ପହଁଚିଥିଲା । ଶୁକ୍ରବାର ଦଳର ସଦସ୍ୟ ଅଲମ୍ପିକ୍ ପାର୍କ ହୋଟେଲରେ ରହିଥିଲେ । ଦଳର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରେ ରହିଛନ୍ତି । ନ୍ୟୁ ସାଉଥ୍ ଓ୍ୱେଲସ୍ ସରକାର ଦଳକୁ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରେ ରହିବା ସହ ଟ୍ରେନିଂ ପାଇଁ ଅନୁମତି ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି ।  ଭାରତୀୟ ଦଳର ଖେଳାଳି ଶନିବାର ଜିମ୍ ଓ ରନିଂ କରିଥିଲେ ।

ବିସିସିଆଇ ନିଜ ଟ୍ୱିଟରରେ ଋଷଭ ପନ୍ତଙ୍କ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛି । ଏଥିରେ ପନ୍ତ ସାଇକେଲିଂ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ସେହିପରି ବରୁଣ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଦଳରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିବା ଟି ନଟରାଜନ ଡବଲ୍ସ କରୁଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଚେତେଶ୍ୱର ପୂଜାରା ମଧ୍ୟ ଜିମରେ ସମୟ କାଟୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ବିସିସିଆଇ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଲେଖିଛି ଯେ, ବିମାନରୁ ଓହ୍ଲାଇବାର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପରେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ପ୍ରଥମ ଥର ଅଭ୍ୟାସ କରିଛି । ପିଟ୍ ରହିବା ପାଇଁ ରନିଂ କରିଛନ୍ତି ଖେଳାଳି । ଲେଗ୍ ସ୍ପିନର ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ ମଧ୍ୟ କୂଳଦୀପ ଯାଦବଙ୍କ ସହ ଅଭ୍ୟାସ ସମୟର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

ଚହଲ୍ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଜାତୀୟ ଦଳକୁ ଫେରିଛନ୍ତି । ଚହଲ ଟି୨୦ ଓ ଦିନିକିଆ ଦଳରେ ଖେଳିବେ । ସେହିପରି କୂଳଦୀପଙ୍କୁ ଦିନିକିଆ ଦଳରେ ସୁଯୋଗ ମିଳିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଭାରତୀୟ ଦଳ ୬୯ ଦିନିଆ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତରେ ରହିଛି । ଏଠାରେ ଦଳ ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଦିନିକିଆ ଓ ଟି୨୦ ସିରିଜ ଓ ୪ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟେଷ୍ଟ୍ ସିରିଜ ଖେଳିବ ।

   Related Posts