Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସକୁ ୨୨୨ ରନର ବିଶାଳ ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍‌ : କେ.ଏଲ. ରାହୁଲ, ଦୀପକ ହୁଡାଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ
  • ||
  • ମୋଦୀଙ୍କୁ ସୋନିଆଙ୍କ ପତ୍ର: ବୟସ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁସାରେ କରୋନା ଟିକା ଦିଆଯାଉ
  • ||
  • ବାଗ୍‌ଚି ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ଭୁବନେଶ୍ବରରେ କ୍ୟାନସର ହସ୍ପିଟାଲ ଏବଂ କେୟାର ସେଣ୍ଟର ପାଇଁ ସୁବ୍ରତୋ-ସୁସ୍ମିତା ଦେବେ ୪୩୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସ୍‌ଚାର୍ଜ ହେଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୦ରେ ହୋଇଥିଲା ବାଇପାସ୍‌ ସର୍ଜରୀ
  • ||
  • ପାଟଣା : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବ୍ରିଜ୍ ଉପରୁ ୨୦ଫୁଟ ତଳକୁ ଖସିଲା ବାଇକ୍, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୀଳଗିିରି : ବିଦ୍ୟୁତ ବିଲ୍ ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ସିପିଆଇର ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନଦୀରେ ବୁଡିଗଲେ ମାଛ ଧରାଳି, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଖରା ପାଇଁ ପାନୀୟ ଜଳ ବିଭାଗର ଛୁଟି ବାତିଲ
  • ||
  • ୨ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି, ରାଜଭବନ ପକ୍ଷରୁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡାକ୍ତରଖାନା ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍, ଆବଶ୍ୟକତା ନଥିଲେ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କୁ ଆଡମିଶନ ମନା
  • ||

ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ରୋହିତ ଶର୍ମା: ସେହି ଅଧଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ବିଶ୍ବକପରୁ ବାଦ ପଡ଼ିଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ…

13/07/2019 at 3:47 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୧୩|୭:   ଚଳିତ ବିଶ୍ବକପରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଟିମ ସେମିଫାଇନାଲରେ ଯେଉଁଭଳି ଭାବେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ଠାରୁ  ପରାଜୟବରଣ କଲେ, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟପ୍ରେମୀଙ୍କ ମନରେ ଶକ୍ତ ଆଘାତ ଲାଗିଛି। ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ ଲିଗ୍ ମ୍ୟାଚରୁ ପ୍ରତ୍ୟେକଟି ମ୍ୟାଚରେ ଦମଦାର୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲା।

ସେମିଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚରେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ରଣକୌଶଳରେ କେଉଁଠି ନା କେଉଁଠି ତ୍ରୁଟି ରହିବା ଯୋଗୁ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ଠାରୁ ହାରିଲା ବୋଲି କ୍ରିକେଟପ୍ରେମୀଙ୍କ ମହଲରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି । ବିଶ୍ବକପରୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ବାଦ ପଡ଼ିଲା ପରେ ସବୁ ଖେଳାଳୀ ନିଜ ସପକ୍ଷରେ ସଫେଇ ଦେବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି। ହେଲେ ବିଶ୍ବକପରେ ୫ଟି ଦମଦାର ଶତକ ହାସଲ କରିଥିବା ରୋହିତ ଶର୍ମା ଚୁପ ରହିଥିଲେ।

ଶନିବାର ରୋହିତ ଶର୍ମା ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ବିଫଳତା ନେଇ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି।ସେମିଫାଇନାଲରେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ ନେଇ ରୋହିତ କହିଛନ୍ତି, “ଯେତେବେଳେ ଟିମ ପାଇଁ ଆମକୁ କିଛି କରିବାର ମୌକା ମିଳୁଛି, ସେତେବେଳେ ଆମେ ବିଫଳ ହୋଇଛୁ”। ସେମିଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚରେ ଅଧଘଣ୍ଟା ଖରାପ ବ୍ୟାଟିଂ ଯୋଗୁ  ଆମେ ମ୍ୟାଚ ହାରିଲୁ। ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟପ୍ରେମୀଙ୍କୁ ଯେତିକି ଆଘାତ ଲାଗିଛି ମୋତେ ମଧ୍ୟ ସେତିକି କଷ୍ଟ ହୋଇଛି।ରୋହିତ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡ଼େଜା ଓ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀ ସବୁ ଭାରତୀୟଙ୍କ ମନ ଜିଣିଛନ୍ତି।

ଆଜି ଭାରତୀୟ ଟିମ ଏହି ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିଛି କେବଳ ସେମାନଙ୍କ ଯୋଗୁ ତେଣୁ ସବୁ ଶ୍ରେୟ ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଇଛନ୍ତି। ଗୋଟେ ସମୟରେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ୧୫୦ରନ କରିବା ପାଇଁ ଅସମର୍ଥ ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ସେହି ପରସ୍ଥିତି ନାହିଁ ବୋଲି ରୋହିତ ଶର୍ମା କହିଛନ୍ତି। ଆଗାମୀ ବିଶ୍ବକପ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲି ରୋହିତ ବୁଲେଇ ବଙ୍କେଇ

କହିଥିଲେ।

   Related Posts