Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||

ପେପସିକୋ ଆଡ଼ରେ ଦେଖାଦେବେ ୮୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ ପ୍ରଶଂସକ ଚାରୁଲତା

5/07/2019 at 2:04 PM

ବାଂଲାଦେଶ ବିପକ୍ଷରେ ଆଇସିସି ବିଶ୍ୱକପ ମୁକାବିଲା ବେଳେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଚିୟର କରିଥିବା ୮୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଚାରୁଲତା ପଟେଲଙ୍କୁ ପେପସିକୋ ନିଜ ଆଡ଼ କମ୍ପାନୀରେ ସାମିଲ କରିଛି । ଇକୋନୋମିକ ଟାଇମ୍ସ ଅନୁଯାୟୀ, ତାଙ୍କୁ ପେପସିକୋ ଆଡ଼ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । କମ୍ପାନୀ ଚାରୁଲତାଙ୍କୁ ଚଳିତ ବିଶ୍ୱକପରେ ‘ସ୍ୱେଗ ଷ୍ଟାର’ ଭାବେ ଉପସ୍ଥାପନା କରିବ ।

ୱାର୍ମିଙ୍ଗହାମରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ଏହି ବୟସ୍କା ପ୍ରଶଂସକ ଅଚାନକ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥିଲେ । ପୁରା ଜୋସର ସହ ସେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ସପୋର୍ଟ କରିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ସେ ବିଗୁଲ ଫୁଙ୍କି ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ପ୍ରେରଣା ବଢାଇଥିଲେ । ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଚାରୁଲତାଙ୍କ ପାଦ ସ୍ପର୍ଶ କରି ଆଶୀର୍ବାଦ ମଧ୍ୟ ନେଇଥିଲେ । ଚାରୁଲତାଙ୍କ ସହ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ।

ପେପସିକୋ ଆଇସିସି ବିଶ୍ୱକପ ୨୦୧୯ ପାଇଁ #HarGhoontMeinSwagHai ସହିତ ବିଜ୍ଞାପନ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଚାରୁଲତା ପଟେଲଙ୍କୁ ଏହି ଆଡରେ ସାମିଲ କଲେ ଅଭିଯାନକୁ ଏକ ନୂଆ ମୋଡ ମିଳିବ । ପେପସିକୋ ପ୍ରବକ୍ତା କହିଛନ୍ତି, ଖେଳ ପ୍ରତି ଚାରୁଲତାଙ୍କ ଦିୱାନଗି ଦର୍ଶାଉଛି ଯେ ଜୀବନର ଅଦ୍ଭୁତ ମୁହୁର୍ତ୍ତକୁ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଟି ମୁହୁର୍ତ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ । ଏଥିପାଇଁ ବୟସର କୌଣସି ସମୟସୀମା ନାହିଁ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଚାରୁଲତା ବିଶ୍ୱକପ ସମ୍ପର୍କରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭାରତ ନିଶ୍ଚୟ ବିଶ୍ୱକପ ଜିତିବ । ସେ ଭଗବାନ ଗଣେଶଙ୍କ ନିକଟରେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ବିଜୟ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ ସହ ସବୁବେଳେ ଅଛି ବୋଲି ଚାରୁଲତା କହିଛନ୍ତି ।

ଜୁଲାଇ ୬ ତାରିଖ, ଶନିବାର ଦିନ ଭାରତ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିପକ୍ଷରେ ଶେଷ ଲିଗ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବ । ଏହି ମ୍ୟାଚ ଟିକେ ଚାରୁଲତାଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି । ଏହାଛଡା ଦୁଇଟି ସେମିଫାଇନାଲ ଏବଂ ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ ଟିକେଟ ମଧ୍ୟ ଚାରୁଲତାଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି । ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ବିରାଟ ଯେତେବେଳେ ଚାରୁଲତାଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁ ଆଶୀର୍ବାଦ ନେଇଥିଲେ ସେତେବେଳେ ବିରାଟ କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ଚାରୁଲତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସବୁ ମ୍ୟାଚରେ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ।

ସେତେବେଳେ ଚାରୁଲତା କହିଥିଲେ ଯେ ସବୁ ମ୍ୟାଚ ଦେଖିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଟିକେଟ ନାହିଁ । ଜବାବରେ ବିରାଟ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଟିକେଟ ବ୍ୟବସ୍ଥା ସେ ନିଜେ କରିଦେବେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ସବୁ ମ୍ୟାଚରେ ଉପସ୍ଥିତ ହେବାକୁ ପଡିବ ।

   Related Posts