Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନବୀନଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ପିଏମ୍ କିଷାନ ସମ୍ମାନ ନିଧି ଯୋଜନାରେ ଲୋଡିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ
  • ||
  • କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସମ୍ବଲପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ହେଲା ନୋଟିସ, ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟା ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ହଷ୍ଟେଲ ଫେରିବାକୁ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ୨ ନବଜାତ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ମୃତ ! ନର୍ସ ଓ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କଲେ ବାପା
  • ||
  • ଓଲଟି ପଡିଲା ପ୍ରିନ୍ସ, ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୬ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଷ୍ଟିୟରିଂ ଉପରୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟି ପଡିଲା ଟ୍ରକ, ୬ ଶ୍ରମିକ ମୃତ
  • ||

କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସର ନୋଟିସକୁ ମାନିବନି ଶିକ୍ଷକ-ଅଧ୍ୟପକ-କର୍ମଚାରୀ ମିଳିତ ମଞ୍ଚ

23/09/2018 at 2:40 AM

କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସର ନୋଟିସକୁ ମାନିବନି ଶିକ୍ଷକ-ଅଧ୍ୟପକ-କର୍ମଚାରୀ ମିଳିତ ମଞ୍ଚ । ଆସନ୍ତାକାଲି ଠାରୁ ଲୋୟର୍ ପିଏମଜି ଛାଡ଼ିବାକୁ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କୁ ପୋଲିସ୍ ନୋଟିସ୍ ଦେଇଛି । ତେବେ ପୋଲିସ୍ ନୋଟିସ୍ ମାନିବେ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ମିଳିତ ମଞ୍ଚ ଆବାହକ ଗୋଲକ ନାୟକ । ଦାବି ପୂରଣ ନହେବା ଯାଏଁ, ଆନ୍ଦୋଳନ ଜାରି ରହିବ ବୋଲି ସେ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତାକାଲି ଠାରୁ ଲୋୟର୍ ପି.ଏମ୍.ଜି.ରେ ପ୍ରତି ଜିଲ୍ଲାର ୨ ଜଣ ଲେଖାଏଁ ପ୍ରତିନିଧି ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଧାରଣାରେ ବସିବେ । ଅନ୍ୟମାନେ କଳା ବ୍ୟାଜ୍ ପିନ୍ଧି ସ୍କୁଲରେ ପାଠ ପଢ଼ାଇବେ । ଅକ୍ଟୋବର ୨ ଗାନ୍ଧି ଜୟନ୍ତୀରେ ରାଜ୍ୟର ପ୍ରତି ଜିଲ୍ଲାରେ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ଅନଶନ କରାଯିବ ବୋଲି ମିଳିତ ମଞ୍ଚ ସୂଚନା ଦେଇଛି ।

   Related Posts