Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • JEE ମେନ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶିତ
  • ||
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ବାଲି ଗଦାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ସ୍କୁଲରେ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ମାଡ ମାରି ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ଶିକ୍ଷକ

7/11/2019 at 8:29 AM

ନୀଳଗିରି ୭।୧୧: ଦୁଇଜଣ ଶିକ୍ଷକ ମିଶି ତୃତୀୟ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ  ମାଡ  ମାରି ଜଙ୍ଘ  ଓ ହାତ ଫଟେଇ ଦେବା ଘଟଣା । ମାଡ ଘଟଣାରେ ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ  ଶିକ୍ଷକ ମହେଶ୍ୱର ସେଠୀଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରିଛନ୍ତି।

ଖେଳଛୁଟି ରେ ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ତୃତୀୟ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ର ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଛାତ୍ର ସହ ଧକା ହୋଇଯିବାରୁ ସ୍କୁଲ ରେ ଦୁଇଜଣ ଶିକ୍ଷକ ମିଶି ତୃତୀୟ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ପିଟି ଜଙ୍ଘ ଓ ହାତ ଫଟେଇ ଦେଇଥିବା ବରହମପୁର ଥାନା ରେ ଅଭିଯୋଗ ହେବାପରେ ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତକରି ଶିକ୍ଷକ ଜଣକୁ ନିଲମ୍ବିତ କରିଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ,  ଗତ ୨ ତାରିଖ ଶନିବାର ଦିନ ଭାଲୁକପୋଷି ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ରେ  ତୃତୀୟ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ର ହିମାଂଶୁ ବିନ୍ଧାଣି ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପିଲା ସହ ଧକ୍କାହୋଇ ଯାଇଥିଲ।ଏନେଇ ବିଦ୍ୟାଳୟ ରେ ଛାତ୍ର ଅଦାଲତ ବସିଥିଲା। ଶିକ୍ଷକ ଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ରେ ଜଣେ ଛାତ୍ର ଜଜ ହୋଇଥିଲେ  । ଏହି ଘଟଣାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ସ୍କୁଲର ୨ଜଣ ଶିକ୍ଷକ ମହେଶ୍ବର ଓ  ରାଜେନ୍ଦ୍ର ମିଶି ହିମାଂଶୁଙ୍କୁ ପ୍ରବଳ ମାଡ ମାରିଥିବାର ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

ତେବେ ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଅଭିବାବକ ସ୍କୁଲ ରେ ଯାଇ ଶିକ୍ଷକ ଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ ପାଲଟା ନାଲି ଆଖି  ଦେଖାଇବା ସହ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ। ବରହମପୁର ଥାନାରେ ଅଭିଭାବକ ପକ୍ଷରୁ ଉଭୟ ଦୁଇ ଶିକ୍ଷକ ଙ୍କ ନାଁରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। ତେବେ ଏନେଇ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଶିକ୍ଷକ ଙ୍କୁ ପଚାରିବାରେ ସେ ଘଟଣା କୁ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ପିଲାମାନେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ କରିବା ପରେ ସେ ଆକଟ କରିବା କଥା କହିଥିଲେ। ତେବେ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରି  ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ  ଶିକ୍ଷକ ମହେଶ୍ୱର ସେଠୀଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts