Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଅଭିନେତ୍ରୀ ମିମି ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଟାକ୍ସି ଡ୍ରାଇଭର ଗିରଫ

15/09/2020 at 5:12 PM

କୋଲକାତା ୧୫/୯: ଅଭିନେତ୍ରୀରୁ ସାଂସଦ ହୋଇଥିବା ମିମି ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ସହ ଉତ୍ପୀଡ଼ନ ମାମଲାରେ କୋଲକାତାର ଜଣେ ଟ୍ୟାକ୍ସି ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଟ୍ୟାକ୍ସି ଡ୍ରାଇଭର ବିରୋଧରେ ମିମି ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ କମେଣ୍ଟ କରିବାର ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି। ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି ସୋମବାର ଦ୍ବିପ୍ରହର କୋଲକାତା ସ୍ଥିତ ବାଲିଗଞ୍ଜର।

 ମିମି ଜିମରୁ ଫେରିବାବେଳେ ଟ୍ୟାକ୍ସି ଡ୍ରାଇଭର ତାଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ କମେଣ୍ଟ୍ କରିଥିଲା। ସେ ମିମିଙ୍କ ଗାଡ଼ିକୁ ଓଭରଟେକ୍ କରିବା ପରେ ପୁଣି ଥରେ ଏଭଳି କରିଥିଲା। ଏହା ପରେ ମିମି ତାର ପିଛା କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାକୁ ଧରିଥିଲେ। ମିମି କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ନିଜ କାରରେ ଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଏକ ଟାକ୍ସି ଡ୍ରାଇଭର ତାଙ୍କୁ ଠାରୁଥିଲା। ପ୍ରଥମେ ସେ ନଜରଅନ୍ଦାଜ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ କାରକୁ ଓଭରଟେକ୍ କରିଥିଲା ଏବଂ ପୁଣି ଏପରି ଆଚରଣ କରିଥିଲା। ତାଙ୍କୁ ଲାଗିଥିଲା ଯେ ଯଦି ସେ ଏହାକୁ ଇଗ୍ନୋର କରିବେ ତେବେ ସେହି ଟାକ୍ସିରେ ବସିଥିବା ଅନ୍ୟ ମହିଳାମାନେ ମଧ୍ୟ ତାର ନିର୍ଯାତନାର ଶିକାର ହେବେ। ସେମାନେ ଏହି ଟାକ୍ସି ଡ୍ରାଇଭରର କ୍ୟାବରେ ସୁରକ୍ଷିତ ନୁହଁନ୍ତି।

ମିମି ପୁଣି ଗଡ଼ିଆହାଟ ପୋଲିସ୍ ଥାନାରେ ଟାକ୍ସି ଡ୍ରାଇଭର ବିରୁଦ୍ଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ ଯାହା ପରେ ତାକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ଟାକ୍ସି ଡ୍ରାଇଭରର ନାଁ ଲକ୍ଷ୍ମଣ ଯାଦବ। ସେ ଇଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ମେଟ୍ରୋପଲିଟନ୍ ବାଇବାସ୍ ନିକଟସ୍ଥ ଆନନ୍ଦପୁରରେ ରୁହେ। ଲକ୍ଷ୍ମଣକୁ ସେକ୍ସନ 345, 354A, 354D, 509 ସମେତ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ୟାନେଲ୍ କୋଡର ଅନ୍ୟ ଧାରା ଅନୁସାରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସର ସାଂସଦ ହୋଇଥିବା ମିମି ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ବଙ୍ଗଳା ସିନେମାର ଟପ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ। ୨୦୨୦ ମସିହା ମାର୍ଚ୍ଚରେ ମିମି ଲଣ୍ଡନରେ ଅପକମିଂ ଫିଲ୍ମ ବାଜି ସୁଟିଂ ସମୟରେ ସେଠାରେ ୧୪ଦିନ ପାଇଁ ହୋମ୍ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନରେ ଥିଲେ। ଏବେ ସେ ଲଣ୍ଡନରୁ ଘରକୁ ଫେରି ସାରିଛନ୍ତି।

   Related Posts