Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ଏକ ଇନିଂସ୍‌ ଓ ୨୫ ରନ୍‌ରେ ହରାଇଲା ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ଅହମଦାବାଦ ଟେଷ୍ଟ ଜିତିଲା ଭାରତ
  • ||
  • ଭାରତ ୩-୧ରେ ସିରିଜ୍‌ ବିଜୟୀ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ବିଜେଡିର ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ, ଦଳକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କଲେ ହେବିଓ୍ବେଟ୍ ନେତା ପ୍ରତାପ ଧଳ
  • ||
  • ମାଥିଲି : କୂଅରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ମା’ ଓ ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀର ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଗୋଡେଇ ଗୋଡେଇ ହାଣିଲେ, ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଆକ୍ରମଣକାରୀଙ୍କୁ ଧରିଛି ପୋଲିସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲେ, ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ ପାଇଁ ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ନାଳରେ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ସୋର : କେନାଲରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଭାସିଗଲେ ଯୁବକ, ୩ଦିନ ପରେ ଗୁଜୁରାଟରୁ ଫେରିଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ଅଜଣା ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଆହତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜ ପୀଠରେ ରାତି ୧୦ଟାରେ ଉଠିବ ମହାଦୀପ, ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ପାଳନ ହେବ କୋଭିଡ୍ କଟକଣା
  • ||

ଟାଟା ସ୍କାଏ ଲଞ୍ଚ କଲା ରୁମ୍ ଟିଭି ସର୍ଭିସ୍ : ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ବିଶେଷତ୍ବ

16/06/2019 at 12:36 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୬/୬: ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଟାଟା ସ୍କାଏ ନୂଆ ସର୍ଭିସ୍ ଲଞ୍ଚ କରିଛି। ଭାରତର ଅଗ୍ରଣୀ କଣ୍ଟେଣ୍ଟ ଡିସଟ୍ରିବ୍ୟୁସନ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ,ଟାଟା ସ୍କାଏ ନୂଆ ‘ରୁମ୍ ଟିଭି ସର୍ଭିସ୍’ ଲଞ୍ଚ କରିଛି। ଏହି ନୂଆ ସେବାର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ହେଉଛି,ସବସ୍କ୍ରାଏବର ପାଇଁ ମଲ୍ଟି ଟିଭି କନେକ୍ସନର ପ୍ୟାକ୍ ସହଜରେ ବାଛିବା। ଏହି ନୂଆ ସର୍ଭିସ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଟାଟା ସ୍କାଏ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସୁବିଧା ଅନୁସାରେ ବିଶିଷ୍ଟ ରୂପେ ନିର୍ମିତ ପ୍ୟାକ୍ ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଣ୍ଟ ପ୍ୟାକ୍ ସଂଶୋଧନ ଜରିଆରେ ନିଜ ମନ ପସନ୍ଦର ମନୋରଞ୍ଜନ ପ୍ରଦାନ କରିବାର ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଥାଏ।
ସବସ୍କ୍ରାଇବର ସେକେଣ୍ଡାରୀ କନେକ୍ସନରେ ସହଜରେ ନିଜ ପସନ୍ଦର କଣ୍ଟେଣ୍ଟ ବାଛିପାରିବେ। ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କୁ କେବଳ ବଛା ଯାଇଥିବା କଣ୍ଟେଣ୍ଟ ପାଇଁ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ତାଙ୍କର ସେକେଣ୍ଡାରୀ କନେକ୍ସନରେ ଏବେ ସମାନ ସବସ୍କ୍ରାଇବର ଆଇଡି ଅନୁସାରେ ଘରେ ପ୍ରଥମ କନେକ୍ସନ ପାଇଁ ବଛା ଯାଇଥିବା ବେସ୍ ପ୍ୟାକରୁ ଅଲଗା ଚ୍ୟାନେଲ୍ ଏବଂ ସେବା ରହିବ। ସବସ୍କ୍ରାଇବର ରୁମ୍ ଟିଭି ସର୍ଭିସର ଲାଭ www.mytatasky.comରେ ଯାଇ କିମ୍ବା ଟାଟା ସ୍କାଏ ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ ଜରିଆରେ ସହଜରେ ଉଠାଇପାରିବେ।
ଏୟାରଟେଲ୍ ଡିଜିଟାଲ ଟିଭି ଏବଂ ଡିଶ ଟିଭି ନିକଟରେ ନିଜର ମଲ୍ଟି ଟିଭି ପଲିସିକୁ ରିଡିଜାଇନ୍ କରିଛି। ଡିଟିଏଚ୍ ସେବା ପ୍ରଦାତା କମ୍ପାନୀ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଟ୍ରାଏର ନୂଆ ନିୟମ ଲାଗୁ ହେବା ପରେ କରିଛି। ଜୁନ୍ ୧୫ତାରିଖ ପୂର୍ବରୁ ଟାଟା ସ୍କାଏ ନିଜର ନୂଆ ସେବା ଜାରି କରିଛି,ଯାହା ସବସ୍କ୍ରାଇବରକୁ ମଲ୍ଟି ଟିଭି କନେକ୍ସନକୁ ଉପଯୁକ୍ତ ବିକଳ୍ପ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ। ଟାଟା ସ୍କାଏ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ନିଜ ସେଟ୍ ଟପ୍ ବକ୍ସର ମୂଲ୍ୟରେ ୪୦୦ଟଙ୍କାର ଛାଡ଼ କରିଛି। ଟାଟା ସ୍କାଏ ନିଜର ଏଚଡି ଏବଂ ଏସଡି ଦୁଇଟି ସେଟ ଟପ୍ ବକ୍ସର ମୂଲ୍ୟ ହ୍ରାସ କରିଛି।

   Related Posts