Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସରିଲାନି ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଜାମିନ୍‌ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି, ଆସନ୍ତାକାଲିକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଏ.ଆର. ରହେମାନଙ୍କ ଝିଅଙ୍କ ବୁର୍ଖାକୁ ନାପସନ୍ଦ କଲେ ତସ୍ଲିମା ନସ୍‌ରୀନ, ଜବାବ ରଖିଲେ ଖତୀଜା… internetରେ ଆସୁଛି ଆକ୍ସନ୍-ରିଆକ୍ସନ

17/02/2020 at 4:06 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧୭।୨:ଗୀତିକାର ଏ.ଆର. ରହେମାନଙ୍କ ଝିଅ ଖତୀଜା ରହେମାନ ଓ ଲେଖିକା ତସ୍ଲିମା ନସରୀନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୁର୍ଖାକୁ ନେଇ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ୍ ତର୍କ ଚାଲିଛି। ନିକଟରେ ତସ୍ଲିମା ଏକ ଆଲୋଚନାରେ ଜଣେ ସଭ୍ୟ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟ ହୋଇ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ୟାମନେ କିପରି ତାଙ୍କ ବ୍ରେନ୍‌ୱାଶ କରିପାରୁଛନ୍ତି ତାର ଚର୍ଚ୍ଚା କରିଥିଲେ । ସେ ବୁର୍ଖାର ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଏ.ଆର. ରହେମାନଙ୍କ ଗୀତ ତାଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ ବୋଲି ଲେଖିଥିଲେ। ହେଲେ ତାଙ୍କ ଝିଅଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ଖରାପ ଲାଗେ ବୋଲି ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିଲେ । କାରଣ ସେ ବୁର୍ଖାକୁ ନାପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ ତସ୍ଲିମା।

ଖତୀଜା ତସ୍ଲିମାଙ୍କ ଟୁଇଟର୍‌ ସ୍କ୍ରିନଶୋଟ୍‌ ସେୟାର କରି ଏହାର ଜବାବ ରଖିଥିଲେ। ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିଲେ ଯେ ପ୍ରାୟ ବର୍ଷ ପରେ ଏହି ବିଷୟ ପୁଣିଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛି। ଦେଶରେ କେତେ କ’ଣ ହେଉଛି, ହେଲେ ଜଣେ ମହିଳା କ’ଣ ପିନ୍ଧୁଛନ୍ତି ତାକୁ ନେଇ ସମସ୍ତେ ଚିନ୍ତାରେ ଥାନ୍ତି। ତେବେ ଏ ବିଷୟରେ ଯେବେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୁଏ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଖରାପ ଲାଗେ ବୋଲି ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି । ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଖତୀଜା ବୁର୍ଖାରେ ଦେଖାଯିବା ପରେ ସେ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥିଲେ। ସେଥିପାଇଁ ସେ ଖୁବ ଟ୍ରୋଲ୍‌ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ। ଅପରପକ୍ଷରେ ଖତୀଜା ମଦ୍ୟ ଚୁପ୍‌ ରହିନଥିଲେ। ସେ ମଧ୍ୟ କଡା ଜବାବ ଦେଇଥିଲେ।

 

   Related Posts