Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ନବମରୁ ଦ୍ଵାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍କୁଲ ଫି ୪୦ ପ୍ରତିଶତ କମିଲା, ଅଭିଭାବକଙ୍କୁ ମିଳିଲା ବଡ ଆଶ୍ଵସ୍ତି
  • ||
  • ଅଲମ୍ପିକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ଗଠିତ ସଂସଦୀୟ କମିଟିର ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ, କମିଟିର ସଦସ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଓ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର
  • ||
  • ମଦ ଦୋକାନ ନ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଉପ ନିର୍ବାଚନରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଡିଜିଟାଲ ପ୍ରଚାର: କହିଲେ, ‘ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ଅଛି’
  • ||
  • ମଙ୍ଗ ସମ୍ଭାଳିଲେ ନୀତିଶ ରାଣା, ଚେନ୍ନାଇକୁ ୧୭୩ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୧୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ଶିଶୁ କଳାକାରଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ମରଜାୱାଁ ମଧ୍ୟରେ ଏମିତି ବଦଳିଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାରା ସୂତାରିଆ, ଦେଖନ୍ତୁ ଫଟୋ

20/11/2019 at 1:15 PM

ମୁମ୍ବାଇ୨୦|୧୧: ଫିଲ୍ମ ‘ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଅଫ ଦ ଇୟର-୨’ରେ ଅଭିନୟ କରି ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାରା ସୂତାରିଆ ଆଜିକାଲି ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ତାରାଙ୍କ ଫିଗର ଓ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର ସମସ୍ତେ ପାଗଳ ହୋଇଛନ୍ତି। ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ନିଜର ଦିୱାନା କରିଛନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ।

ତାରା ପିଲାବେଳୁ ଡିସନୀ ଚ୍ୟାନେଲ ଶୋ’ରେ ଶିଶୁକଳାକାର ଭାବେ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ଲୁକ୍‌ ସେତେବେଳେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଲଗା ଥିଲା।  ଡିସନୀ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଅଭିନୟ କରି ନିଜ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ତାରା। ଦ’ ସ୍ବିଟ୍‌ ଲାଇଫ ଓ କରନ ଏଣ୍ଡ କବୀରରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାରା ସୂତାରିଆ। ଏହା ପରେ ତାରାଙ୍କ ଶୋ’ ଜସ୍ସୀରୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ଫେମ୍‌ ହାସଲ ହୋଇଥିଲା।

ତାରା ଭିଡିଓ ଜକିର କାମ ମଧ୍ୟ କରିସାରିଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ତାରା ଡିସନୀ ର ବେଷ୍ଟ ଶୋ’ ନିକି ଓ ଶେକ୍‌ ଇଟରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ। କରନ ଯୋହାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଅଫ ଦ ଇୟର-୨’ରେ ତାରାଙ୍କ ସହ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ ଓ ଅଭିନେତା ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ।

ନିକଟରେ ତାରାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ମରଜାୱାଁ ରିଲିଜ ହୋଇଛି ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ଭୂମିକାକୁ ଲୋକେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାରାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା, ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂହ ଓ ରିତେଶ ଦେଶମୁଖ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ତାରାଙ୍କ ଅଭିନୟ ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ ଓ ପରିଧାନ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସେ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି।

ତାରା ସବୁବେଳେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ଷ୍ଟାଇଲିସ ଫଟୋ ସେୟାର କରନ୍ତି ଯାହା ଦର୍ଶକ ଦେଖିବା ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ତାରାଙ୍କୁ ସାଜିଦ ନାଡିୟାୱାଲା ପ୍ରଡକ୍ସନର ଫିଲ୍ମ ତଡପରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏହି ଫିଲ୍ମର ଶୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଛି। ଏହି ଫିଲ୍ମ ୨୦୨୦ ମସିହାରେ ରିଲିଜ ହେବ।

 

   Related Posts