ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶଙ୍କରାଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାପାଳ, ରଖିଲେ ପରିକ୍ରମା ପ୍ରକଳ୍ପର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ଆଜି ପବିତ୍ର ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ଭଉଁରୀ : ଅଖ ଚକ ଡେରା ନୀତି ସଂପନ୍ନ
  • ||
  • କୁତବ ମୀନାର ପରିସରରେ ଖନନ ସହ ଆଇକନୋଗ୍ରାଫି କରିବାକୁ ଏଏସ୍‌ଆଇକୁ ସଂସ୍କୃତି ମନ୍ତ୍ରାଳୟର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ସ୍ୱିଜରଲାଣ୍ଡରେ ବିଶ୍ୱ ଅର୍ଥନୈତିକ ମଞ୍ଚର ବାର୍ଷିକ ସମ୍ମିଳନୀ : ମହାମାରୀରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ବାଟ ବାହାର କରିବେ ବିଶ୍ୱନେତା
  • ||
  • ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ରନ୍ ଅପ୍ ଯାଞ୍ଚ କଲେ ଅର୍ଜୁନ ତେନ୍ଦୁଲକର : କିନ୍ତୁ ଚୂଡାନ୍ତ ଏକାଦଶରେ ମିଳିଲାନି ଏଣ୍ଟ୍ରି
  • ||

#Me Too : ରାକ୍ଷୀ ସାଓ୍ବନ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ୧୦କୋଟି ଟଙ୍କାର ମାନହାନୀ ମାମଲା କଲେ ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ୍ତ

23/10/2018 at 12:05 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୩|୧୦: ଭାରତରେ ମି ଠୁ ଅଭିଯାନର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିବା ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ୍ତ ଏବେ ରାକ୍ଷୀ ସାଓ୍ବନ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ୧୦କୋଟି ଟଙ୍କାର ମାନହାନୀ ମକଦ୍ଦମା ଦାୟକ କରିଛନ୍ତି । ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ୍ତ ୨୦୦୮ ମସିହା ହର୍ଣ୍ଣ ଓକେ ପ୍ଲିଜ୍ ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ ସେଟ୍ ରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଖାଇ ୪ଘଣ୍ଟା ଧରି ଶୋଇ ରହୁଥିଲେ ବୋଲି ରାକ୍ଷୀ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ କହିଥିଲେ । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଏହି ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରତି ରାକ୍ଷୀ କେତକ ଆପତ୍ତିଜନକ ଶବ୍ଦ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ହର୍ଣ୍ଣ ଓକେ ପ୍ଲିଜ୍ ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ ସେଟ୍ ରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ନାନା ପାଟେକର ଅସଦ ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ନେଇ ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ୍ତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଏହି ଫିଲ୍ମର କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଗଣେଶ ଆଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମଧ୍ୟ ତନୁଶ୍ରୀ ଅଭିଯୋଗ ଉଠାଇଥିଲେ । ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସେ ପୋଲିସ ଥାନାରେ ମଧ୍ୟ ମାମଲା ଦାୟର କରିଛନ୍ତି ।

ହର୍ଣ୍ଣ ଓକେ ପ୍ଲିଜ୍ ରୁ ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ୍ତ ବାହାରିବା ପରେ ରାକ୍ଷୀ ସାଓ୍ବନ୍ତ ସଂପୃକ୍ତ ନୃତ୍ୟ ଦୃଶ୍ୟରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ନାନା ପାଟେକ, ଗଣେଶ ଆଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ୍ତ ଯୌନ ଉତ୍ପୀଡନ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିବାପରେ ଏବେ ରାକ୍ଷୀ ସାଓ୍ବନ୍ତ ପ୍ରିତିକ୍ରିୟାଶୀଳ ହୋଇ ବିଭିନ୍ନ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ।

   Related Posts