ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଦେହ ଦେଖାଇବାକୁ ଆସିଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ତାନ୍ତ୍ରିକ ପ୍ରଥମେ ପ୍ରେମଜାଲରେ ଫଶାଇ ରଖିଲା ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ, ତାପରେ ଅପହରଣ କରି ସହଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ମିଶି କଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ

22/11/2018 at 3:18 PM

ଜୟପୁର ୨୨/୧୧ : ପୁଣି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଜଣେ ଭଣ୍ଡ ତାନ୍ତ୍ରିକର ଯୌନାଚାର ଘଟଣା | ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସର ବଶବର୍ତ୍ତୀ ହୋଇ ଅସୁସ୍ଥ ଥିବା ନିଜ ଯୁବତୀ ଝିଅକୁ ଜଣେ ତାନ୍ତ୍ରିକକୁ ଦେଖାଇ ଆସୁଥିଲେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ପ୍ରତାପଗଡ଼ର ଏକ ପରିବାର । ହେଲେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ନଜର ଆଢୁଆଳରେ ଅସୁସ୍ଥ ଝିଅଟିକୁ ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ସହ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ନେଇ କରୁଥିଲା ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲା ତାନ୍ତ୍ରିକ । ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ତନ୍ତ୍ର ସାଧାନାବେଳେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିବା ଭଣ୍ଡ ତାନ୍ତ୍ରିକ ପରବର୍ତ୍ତି ସମୟରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଅଗୋଚରରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ଚଳାଇଥିଲା ନିଜ ଆସୁରିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିର ଚରିତାର୍ଥ । ଦିନେ କି ଦୁଇଦିନ ନୁହେଁ । ଦୀର୍ଘ ମାସେ ଧରି ବନ୍ଦ କୋଠରୀ ଭିତରେ ଚାଲିଥିଲା ଏହି ପୈଶାଚିକ ପ୍ରକ୍ରିୟା ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ନୀଳକଣ୍ଠ ରାଜପୁର ବାସିନ୍ଦା ରାମ କିଶୋର ଏକ ଇଟା ଭାଟିରେ କାମ କରୁଥିଲେ | ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ଝିଅ | ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କୁ ଧରି ଘରେ ରହୁଥିଲେ | କିଛି ଦିନ ତଳେ ବଡ ଝିଅର ଦେହ ଖରାପ ହୋଇଥିଲା | ମା ବଡ ଝିଅକୁ ନେଇ ତାନ୍ତ୍ରିକ ପାଖକୁ ଯାଇଥିଲେ | ତାନ୍ତ୍ରିକ  ଝିଅକୁ ଝଡ଼ାଫୁଙ୍କା କରିଥିଲା | ଝଡ଼ାଫୁଙ୍କା ବେଳେ ଝିଅକୁ ଦେଖି ତାନ୍ତ୍ରିକର ମତିଭ୍ରମ ହୋଇଥିଲା | ଏହାପରେ ତାନ୍ତ୍ରିକ ପରିବାରଲୋକଙ୍କୁ ବାହାରେ ବସିବାକୁ କହିଥିଲା ଏବଂ ଝିଅକୁ ଝଡ଼ାଫୁଙ୍କା କରିଥିଲା | ଏମିତି କିଛି ଦିନ ଚାଲିଥିଲା । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତାନ୍ତ୍ରିକ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମର ନାଟକ କରିଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲା |

ତେବେ ଅଚାନକ ଦିନେ ଯୁବତୀ କୁଆଡେ ଗାୟବ ହୋଇଗଲେ | ଝିଅ ନିଖୋଜ ଥିବା ନେଇ ପରିବାରଲୋକେ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ଖୋଜାଖୋଜି କରୁ କରୁ ଯାଇ ତାନ୍ତ୍ରିକ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା | ପୋଲିସ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ତାନ୍ତ୍ରିକର ଆଶ୍ରମରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା | ଯୁବତୀ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ ଯେ, ବାବା ତାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଘରେ ବନ୍ଧକ କରି ରଖିଥିଲା ଏବଂ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ମିଶି ତାଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲା |  ତେବେ ବାବା ଏହି ଆଶ୍ରମରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି | ତାନ୍ତ୍ରିକକୁ ଗିରଫ କରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢ଼ାଉ କରୁଛି |

   Related Posts