Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • LICର ଏମ୍‌ଡି ହେଲେ ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମହାନ୍ତି, ଫେବୃଆରୀ ୧ରୁ ସମ୍ଭାଳିବେ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ ୨୭, ସକାଳେ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳିପାରନ୍ତି ଭି.କେ. ଶଶିକଳା
  • ||
  • ନେତାଜୀ ଜନ୍ମସ୍ଥାନ ସଂଗ୍ରହାଳୟ ଖୋଲିଵାକୁ ସରକାରଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • କଟକ:କାଲିଠାରୁ ଖୋଲିଵ ନେତାଜୀ ସଂଗ୍ରହାଳୟ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ଗୋରୁମହିଷାଣି ପୋଲିସର ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ସାମିଲ ଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ପୁଣି ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଶୁଲିଆ ପୀଠ, ଗଡିଲା ଶହ ଶହ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୋଭିଡ ଟିକା: ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍‌ରେ ଆସିଲା ଟିକା
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୀମାନ୍ତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ୱଂସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଫୋକସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବୁଲି ସମୀକ୍ଷା କଲେ 5-T ସଚିବ
  • ||

ଦେହ ଦେଖାଇବାକୁ ଆସିଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ତାନ୍ତ୍ରିକ ପ୍ରଥମେ ପ୍ରେମଜାଲରେ ଫଶାଇ ରଖିଲା ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ, ତାପରେ ଅପହରଣ କରି ସହଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ମିଶି କଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ

22/11/2018 at 3:18 PM

ଜୟପୁର ୨୨/୧୧ : ପୁଣି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଜଣେ ଭଣ୍ଡ ତାନ୍ତ୍ରିକର ଯୌନାଚାର ଘଟଣା | ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସର ବଶବର୍ତ୍ତୀ ହୋଇ ଅସୁସ୍ଥ ଥିବା ନିଜ ଯୁବତୀ ଝିଅକୁ ଜଣେ ତାନ୍ତ୍ରିକକୁ ଦେଖାଇ ଆସୁଥିଲେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ପ୍ରତାପଗଡ଼ର ଏକ ପରିବାର । ହେଲେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ନଜର ଆଢୁଆଳରେ ଅସୁସ୍ଥ ଝିଅଟିକୁ ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ସହ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ନେଇ କରୁଥିଲା ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲା ତାନ୍ତ୍ରିକ । ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ତନ୍ତ୍ର ସାଧାନାବେଳେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିବା ଭଣ୍ଡ ତାନ୍ତ୍ରିକ ପରବର୍ତ୍ତି ସମୟରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଅଗୋଚରରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ଚଳାଇଥିଲା ନିଜ ଆସୁରିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିର ଚରିତାର୍ଥ । ଦିନେ କି ଦୁଇଦିନ ନୁହେଁ । ଦୀର୍ଘ ମାସେ ଧରି ବନ୍ଦ କୋଠରୀ ଭିତରେ ଚାଲିଥିଲା ଏହି ପୈଶାଚିକ ପ୍ରକ୍ରିୟା ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ନୀଳକଣ୍ଠ ରାଜପୁର ବାସିନ୍ଦା ରାମ କିଶୋର ଏକ ଇଟା ଭାଟିରେ କାମ କରୁଥିଲେ | ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ଝିଅ | ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କୁ ଧରି ଘରେ ରହୁଥିଲେ | କିଛି ଦିନ ତଳେ ବଡ ଝିଅର ଦେହ ଖରାପ ହୋଇଥିଲା | ମା ବଡ ଝିଅକୁ ନେଇ ତାନ୍ତ୍ରିକ ପାଖକୁ ଯାଇଥିଲେ | ତାନ୍ତ୍ରିକ  ଝିଅକୁ ଝଡ଼ାଫୁଙ୍କା କରିଥିଲା | ଝଡ଼ାଫୁଙ୍କା ବେଳେ ଝିଅକୁ ଦେଖି ତାନ୍ତ୍ରିକର ମତିଭ୍ରମ ହୋଇଥିଲା | ଏହାପରେ ତାନ୍ତ୍ରିକ ପରିବାରଲୋକଙ୍କୁ ବାହାରେ ବସିବାକୁ କହିଥିଲା ଏବଂ ଝିଅକୁ ଝଡ଼ାଫୁଙ୍କା କରିଥିଲା | ଏମିତି କିଛି ଦିନ ଚାଲିଥିଲା । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତାନ୍ତ୍ରିକ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମର ନାଟକ କରିଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲା |

ତେବେ ଅଚାନକ ଦିନେ ଯୁବତୀ କୁଆଡେ ଗାୟବ ହୋଇଗଲେ | ଝିଅ ନିଖୋଜ ଥିବା ନେଇ ପରିବାରଲୋକେ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ଖୋଜାଖୋଜି କରୁ କରୁ ଯାଇ ତାନ୍ତ୍ରିକ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା | ପୋଲିସ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ତାନ୍ତ୍ରିକର ଆଶ୍ରମରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା | ଯୁବତୀ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ ଯେ, ବାବା ତାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଘରେ ବନ୍ଧକ କରି ରଖିଥିଲା ଏବଂ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ମିଶି ତାଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲା |  ତେବେ ବାବା ଏହି ଆଶ୍ରମରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି | ତାନ୍ତ୍ରିକକୁ ଗିରଫ କରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢ଼ାଉ କରୁଛି |

   Related Posts