Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୪ରେ ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଲଘୁଚାପ, ନେଇପାରେ ଅବପାତର ରୂପ
  • ||
  • ସଂକ୍ରମଣ ସାମାନ୍ୟ କମିଲା : ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩ ଲକ୍ଷ ୧୧ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍, ୪୦୭୭ ମୃତ
  • ||
  • ୧୧ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୧୭୩୨ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୧୯ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୩୧୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର ଉପରେ ଚଢିଗଲେ ଯୁବକ, ଜଳି ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ
  • ||
  • ସ୍ୱାମୀ ନା ସଇତାନ ? ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପିଟିପିଟି କଲା ହତ୍ୟା
  • ||
  • ପାରା ଧରିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ବିଦ୍ୟୁତ ତାର, ପୋଡିଗଲା ଶରୀରର ୯୦%
  • ||

କାମୁକ ତାନ୍ତ୍ରିକ: ଝଡ଼ାଫୁଙ୍କା ବାହାନାରେ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ, ଦୁହେଁ ଏବେ ଗର୍ଭବତୀ, ଜଣେ ନାବାଳିକା

7/11/2020 at 6:42 PM

ନବସାରୀ ୭/୧୧: ଏବେ ବି ଅନ୍ଧ ବିଶ୍ବାସର ଅନ୍ଧଗଳିରେ ମଣିଷ ! ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟସିଦ୍ଧି ପାଇଁ ତାନ୍ତ୍ରିକ ଉପରେ ବିଶ୍ବାସ କରୁଛନ୍ତି ଲୋକେ। ତାନ୍ତ୍ରିକ କଥାରେ ପରିଚାଳିତ ହେବା ସହ ସବୁ କିଛି ଦେଇ ଦେବାକୁ ବି ପଛାଉନାହାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ଭୁଲ ଯେ କେ​‌ତେ ବଡ଼ କ୍ଷତି କରିପାରେ ତାହା ଜାଣିନେବା ନିହାତି ଆବଶ୍ୟକ। ଜଣେ ବାପା ତାନ୍ତ୍ରିକ କଥାରେ ପଡ଼ି ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କୁ ତା ପାଖରେ ଛାଡ଼ିଆସିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ତାନ୍ତ୍ରିକ ଘରର ସମସ୍ୟା ବୁଝିବ କଣ ବଢ଼ାଇଦେଲା। ଦୁଇ ଝିଅ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ।

ଏଭଳି ଏକ ଅମାନୁଷିକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଦକ୍ଷିଣ ଗୁଜୁରାଟର ନବସାରୀ ଜିଲ୍ଲାରେ। ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ନାବାଳିକା ଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ତେବେ ପୋଲିସ ପୀଡ଼ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ଆଧାର କରି କହିଛି ଯେ,   ନିଜର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ପନ୍ଦୁରବାର ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିଥିଲେ। ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାବା ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କୁ ଝଡ଼ା ଫୁଙ୍କା କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଲା। ଏଥିପାଇଁ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ବାପା ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ।

ପରେ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ତାନ୍ତ୍ରିକ ପାଖରେ ଛାଡ଼ି ସେ ଚାଲିଆସିଥିଲେ।ଏହାପରେ ତାନ୍ତ୍ରିକ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛି। ତେବେ ଦୁଇ ମାସ ପରେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପରିବାର ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି। ପରେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ବାପା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ନନ୍ଦୁରବାର ଗାଁରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାନ୍ତ୍ରିକ ଓ ତାର ଦୁଇ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।   

   Related Posts