Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କାଦେଲା ଆଉ ଏକ ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||

ଲିଜା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ୍… ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ ପରେ ହୋଇଥିଲା ହତ୍ୟା

6/08/2018 at 8:51 AM

ଟାଙ୍ଗୀ୬/୮: କଟକ ଜିଲ୍ଲା ଟାଙ୍ଗୀ ଥାନା ଅଧୀନରେ ଥିବା ସର୍ଦ୍ଦୋଳ ଗ୍ରାମ ଖରିପଡ଼ିଆରେ ଗତ ୩ ତାରିଖ ଦିନ ଘଟିଥିବା ଲିଜା ପ୍ରଧାନ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ପର୍ଦାଫାସ୍ କରିଛି ପୋଲିସ। ହତ୍ୟାକାରୀ ତିର୍ତୋଲ ଥାନା ଶଙ୍ଖେଶ୍ବର ଗ୍ରାମର ବାପିନା ଦାସ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି।
ପୋଲିସ କହିବା ଅନୁସାରେ ମୃତା ଲିଜାର ସ୍ବାମୀ କାର୍ତ୍ତିକ ପ୍ରଧାନ ଏବଂ ହତ୍ୟାକାରୀ ବାପିନା ଗୋଟିଏ ମାଲିକର ଘୁଷୁରୀ ଫାର୍ମରେ କାମ କରୁଥିଲେ। ଗତ ୩ ତାରିଖରେ ଲିଜାର ସ୍ବାମୀ କାର୍ତ୍ତିକ ମାଲିକ ସନ୍ତୋଷ ଦାସଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଏକୁଟିଆ ପାଇ ବାପିନା ଲିଜାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା। ସେ ଏହାକୁ ତୀବ୍ର ବିରୋଧ କରିବା ସହିତ କାର୍ତ୍ତିକକୁ କହିଦେବ ବୋଲି ଧମକ ଦେଇଥିଲା। ପରେ ବାପିନା ରାଗିଯାଇ ନିକଟରେ ଥିବା କଟୁରୀରେ ଲିଜାର ବେକକୁ ଚୋଟ ପରେ ଚୋଟ ପକାଇଥିଲା। ଫଳରେ ଲିଜାର ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା।
ପରେ ବାପିନା ସ୍ତ୍ରୀ ଗାଧୋଇ ସାରି ଆସି ଏଭଳି ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ସବୁ ଜିନିଷ ଧୁଆ ଧୋଇ କରି ମାଲିକ ସନ୍ତୋଷ ଦାସ ଘରକୁ ଯାଇ ଲିଜାକୁ କେହି ମାରିଦେଇଥିବା କହିଥିଲା। ସୂଚନା ପାଇ ଟାଙ୍ଗୀ ଥାନା ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ସନ୍ଦେହରେ ବାପିନା, ତା ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ଫାର୍ମ ମାଲିକକୁ ଅଟକ ରଖିଥିଲା ପୋଲିସ। ଆଜି ଥାନାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ ରେ ଆଇଆଇସି ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଗିରଫ ବାପିନାକୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଛି।ବାପିନା ସ୍ତ୍ରୀ ଟିକିନାକୁ ମଧ୍ୟ ତଥ୍ୟ ଲୁଚାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ରେ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଛି।

   Related Posts