Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜାଗର ପ୍ରସ୍ତୁତି : ବାବା ଆଖଣ୍ଡଳମଣିଙ୍କ ପୀଠରେ ଲାଗିଲା କଟକଣା, ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୦ରୁ ୨ଦିନ ଯାଏଁ ୧୪୪ ଧାରା
  • ||
  • JEE ମେନ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶିତ
  • ||
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||

ବଦଳିବ ‘ତାଣ୍ଡବ’ର ବିବାଦୀୟ ସିନ୍‌, ପୁଣି ଥରେ କ୍ଷମା ମାଗିଲେ ଓ୍ବେବ୍‌ ସିରିଜ୍‌ର ନିର୍ମାତା

19/01/2021 at 9:58 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୯/୦୧: ଆକ୍ଟର ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଓ୍ବେବ୍‌ ସିରିଜ୍‌ ‘ତାଣ୍ଡବ’କୁ ନେଇ ବିବାଦ ଉଗ୍ରରୂପ ଧାରଣ କରିଛି। ସିରିଜ୍‌ରେ ହିନ୍ଦୁ ଦେବା-ଦେବୀଙ୍କୁ ଅପମାନ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଯାହାକୁ ନେଇ ମେକର୍ସ କ୍ଷମା ମାଗିଥିଲେ। ଏହା ସହ ଏବେ ପ୍ରଯୋଜକ ସଂସ୍ଥା କହିଛି ଯେ, ଖୁବଶୀଘ୍ର ଓ୍ବେବ୍‌ ସିରିଜ୍‌ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ତେବେ ଏନେଇ ସିରିଜ୍‌ର ନିର୍ଦେଶକ ଅଲୀ ଆବାସ ଜାଫର ଟ୍ବିଟ୍‌ କରି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ଅଲୀ ଜାଫର ଟ୍ବିଟ୍‌ରରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଆମ ମନରେ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ଭାବନା ପ୍ରତି ଯଥେଷ୍ଟ ସମ୍ମାନ ରହିଛି। ଆମର ଲକ୍ଷ୍ୟ କୌଣସି ଜାତି, ସମୁଦାୟ , ଧର୍ମ , ଧାର୍ମିକ ସମୁଦାୟ, ରାଜନୈତିକ ଦଳ, ଜୀବିତ ବା ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାବନାକୁ ଆଘାତ କରିବା ନୁହେଁ। ଏହି ମାମଲାରେ ସୂଚନା ଓ ପ୍ରସାରଣ ମନ୍ତ୍ରାଳୟରୁ ମିଳିଥିବା ସମର୍ଥନ ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଉଛୁ। ଯଦି ଓ୍ବେବ ସିରିଜ୍‌ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଆଘାତ ଦେଇଛି ତେବେ ଆମେ ପୁଣି ଥରେ କ୍ଷମା ମାଗୁଛୁ।’

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ତାଣ୍ଡବ ଓ୍ବେବ୍‌ ସିରିଜ୍‌କୁ ନେଇ ନିର୍ମାତା କ୍ଷମା ମାଗିଥିଲେ। ନିର୍ମାତାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ବିଜ୍ଞପ୍ତିରେ ଦର୍ଶାଯାଇଥିଲା, ‘ ଆମର କୌଣସି ଜାତି, ବର୍ଣ୍ଣ, ଧର୍ମୀୟ ଭାବନାକୁ ଆଘାତ କରିବାର ଲକ୍ଷ୍ୟ ନୁହେଁ। ତାଣ୍ଡବର କ୍ରୁ ଲୋକଙ୍କ ଆପତ୍ତିକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିଛି। ଯଦି କହାର ଭାବନାକୁ ‘ତାଣ୍ଡବ’ ଯୋଗୁଁ ଆଘାତ ମିଳିଛି ତେବେ ଆମେ କ୍ଷମା ମାଗୁଛୁ।’

   Related Posts