Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଭିନେତା ଆଶିଷ ରାୟଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ବାତ୍ୟା ‘ନିଭାର୍’ ପ୍ରଭାବରେ ଚେନ୍ନାଇରେ ବର୍ଷା
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଗଛରେ ପିଟିହେଲା ବାଇକ୍, ୨ ବାଇକ୍ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୭୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୪୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୫୨୭୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ନିଭାର୍’: ୨୫ରୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଆଲର୍ଟ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

ଯୁବପିଢୀ ହେଉଛନ୍ତି ପଥଭ୍ରଷ୍ଟ : ବନ୍ଦ ହେବ ‘ ଟିକ୍ ଟକ୍’ ଆପ୍ !

13/02/2019 at 1:22 PM

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଜିକାଲି ନୂଆ ନୂଆ ଭିଡିଓ ସବୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ସେଥିରୁ କେତେକ ଭିଡିଓ ମଜାଳିଆ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଆଉ କେତେକ ଭିଡିଓରେ ଅଶ୍ଳୀଳତା ଭରପୁର ରହୁଛି । ଏସବୁ ମଧ୍ୟରେ ‘ଟିକ୍ ଟକ୍’ ଭିଡିଓ ବେଶୀ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଏହି ‘ଟିକ୍ ଟକ୍’ ଆପ୍ ଦ୍ବାରା ମଧ୍ୟ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଏହି ଆପ୍ ର ପ୍ରମୋସନାଲ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଫେସବୁକ୍ ରେ ସହଜରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେଉଛି । ଏହି କାରଣରୁ ଏହି ଆପ୍ ଲୋକପ୍ରିୟ ମଧ୍ୟ ହେଉଛି ।

‘ଟିକ୍ ଟକ୍’ ଆପ୍ କାରଣରୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବା ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓକୁ ରୋକିବା ଲାଗି ତାମିଲନାଡୁ ସରକାର ଏହାକୁ ବ୍ୟାନ୍ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ବିଜେପି ସାଂସଦ ରାଜୀବ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ‘ଟିକ୍ ଟକ୍’ ସହ କ୍ବାଇ, ଲାଇଭ୍ ମି, ଲାଇକ୍, ହେଲୋ, ଓ୍ବି ଲାଇକ୍ ଭଳି ଆପ୍ କୁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ସେ ଆଇଟି ମନ୍ତ୍ରୀ ରବିଶଙ୍କର ପ୍ରସାଦଙ୍କୁ ଏ ନେଇ ଏକ ଚିଠି ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି ।  

ସୂଚନା ଏବଂ ପ୍ରସାରଣ ମନ୍ତ୍ରୀ ଏମ.ମଣିକନ୍ଦନ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାମିଲନାଡୁ ସରକାର ‘ଟିକ୍ ଟକ୍’ ଆପ୍ ଉପରେ ରୋକ୍ ଲଗାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଏହି ଆପ ଦ୍ବାରା ତାମିଲ ସଂସ୍କୃତି କ୍ଷୁର୍ଣ୍ଣ ହେଉଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହେଉଛି । ‘ଟିକ୍ ଟକ୍’ କୁ ବ୍ୟାନ୍ କରିବା ପାଇଁ ଦାବି ହେଉଛି। 

ଏହି ଆପ୍ ଜରିଆରେ ଯୁବକ, ଯୁବତୀ, ଛୋଟପିଲା ମଧ୍ୟ ନିଜ ନିଜର ଭିଡିଓ କରି ଅପଲୋଡ୍ କରୁଛନ୍ତି । ସାରା ଦେଶରେ ଏଭଳି ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗୁଛି ।

   Related Posts