Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି ହାତୀର ବବ୍-କଟ୍ ହେୟାର୍ ଷ୍ଟାଇଲ୍ : ଦିନକୁ ୩ଥର ସଫା କରାଯାଏ ଚୁଟି

6/07/2020 at 5:31 PM

ମୋନ୍ନାରଗୁଡି ୦୬/୦୭ : ତାମିଲନାଡୁର ଗୋଟିଏ ହାତୀର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଫଟୋରେ ହାତୀର ହେୟାର ଷ୍ଟାଇଲକୁ ନେଇ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚା | ସେନଗାମାଲମ ନାମ ଏହି ହାତୀ ମୋନ୍ନାରଗୁଡି ସହରର ରାଜଗୋପାଳସ୍ୱାମୀ ମନ୍ଦିରରେ ରହେ | ହାତୀର ଚୁଟି ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି | ହାତୀର ଫାଟି ଇଣ୍ଡିଆନ ଫରେଷ୍ଟ ଅଫିସର ସୁଧା ରାମନେ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ହେଣ୍ଡଲରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଫଟୋ ସେୟାର କରି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ବବ-କଟ ସେନଗାମାଲମ ହାତୀ | ସେ ଫଟୋ ସେୟାର କରିବା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଫଟୋ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଫଟୋ ସେୟାର କରିବାର କିଛି ଘଣ୍ଟା ପରେ ୧୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ସ ଆସିଥିଲା |

Mannai Online ଅନୁସାରେ ହାତୀକୁ ୨୦୦୩ ମସିହାରେ ରାଜଗୋପାଳସ୍ୱାମୀ ମନ୍ଦିରକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା | ଏହାପରେ ମହନ୍ତ ହାତୀର ଏକ ସୁନ୍ଦର ହେୟାର ଷ୍ଟାଇଲ କରାଇଥିଲେ ଯାହା ପରେ ହାତୀ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଏହି ହାତୀର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିଥାଏ | ମହନ୍ତ ୨୦୧୮ ମସିହାରେ ଟାଇମ୍ସ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ହାତୀକୁ ନିଜ ଶିଶୁ ଭଳି ପାଳିଥାନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ସେ ତାକୁ ଏକ ଖାସ ଲୁକ ଦେଇଛନ୍ତି | ଥରେ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ସେ ଏକ ହାତୀ ଛୁଆର ବବ-କଟ ହେୟାର ଷ୍ଟାଇଲ ଦେଖିଥିଲେ ଯାହା ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଥିଲା | ଏହାପରେ ସେ ସେନଗାମାଲମର ଚୁଟି ବଢାଇଥିଲେ | ଚୁଟି ବଢିବା ପରେ ତାକୁ ଷ୍ଟାଇଲରେ କାଟିଥିଲେ |

ସେନଗାମାଲମର ଲୁକକୁ ଲୋକେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି | ହାତୀ ମୁଣ୍ଡରେ ଯେଉଁ ଚୁଟି ଥାଏ ତାହା ତାଙ୍କ ଶରୀରରୁ ପବନରେ ଗରମ ଦୂର କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଏ | ସେନଗାମାଲମର ଚୁଟି ଗରମ ଦିନରେ ୩ଥର ସଫା କରାଯାଇଥାଏ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଦିନମାନଙ୍କରେ ଥରେ ସଫା କରାଯାଇଥାଏ | ଗରମ ଦିନରେ ସେନଗାମାଲମକୁ ଥଣ୍ଡା ରଖିବା ପାଇଁ ମହନ୍ତ ୪୫ ହଜାର ଟଙ୍କାର ଏକ ବିଶେଷ ସାୱାର ମଧ୍ୟ ଲଗାଇଛନ୍ତି |

   Related Posts