Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୫୭୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

୪ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ମିଶି କାରରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲା ପ୍ରେମିକ, ହାଇଓ୍ବେରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇ ଚାଲିଗଲେ

11/09/2021 at 9:38 PM

ଚେନ୍ନାଇ ୧୧/୦୯: ଦେଶରେ ବଢ଼ୁଛି ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା । ମୁମ୍ବାଇରେ ନିର୍ଭୟା ମାମଲାର ପୁନରାବୃତ୍ତି ହୋଇଥିବା ବେଳେ ପୁଣି ତାମିଲନାଡୁରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ନେଇ ଖବର ମିଳିଛି। ତାମିଲନାଡୁରେ ୨୦ ବର୍ଷୀୟା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଯୁବତୀଙ୍କୁ ନିଜ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ଅନ୍ୟ ୪ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛି । ଅନ୍ୟ ଏକ ସ୍ଥାନରେ ଚାକିରୀ ଦେବାକୁ କହି ନେଇଯାଉଥିବା ବେଳେ ମଝି ରାସ୍ତାରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଇଜ୍ଜତ ଲୁଟିଛନ୍ତି ରାକ୍ଷସ । ଏହି ଘଟଣା କାଞ୍ଚିପୁରମର ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ପୀଡ଼ିତା ଗୋଟିଏ ମୋବାଇଲ ଦୋକାନରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି । ସେଠାରେ ଗୁନାସିଲନ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ହୋଇଥିଲା । ପ୍ରତି ଦିନ ଉଭୟ ସାକ୍ଷାତ କରୁଥିବା ବେଳେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଜରିଆରେ ସମାନେ କଥା ହେଉଥିଲେ । କିଛି ଦିନ ପରେ ଗୁନାସିଲନ ନିଜର ଏକ ବନ୍ଧୁକୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ କରାଇଥିଲେ । ସେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ କୌଣସି ଏକ ଘରୋଇ ସଂସ୍ଥାରେ ଚାକିରୀ କରାଇଦେବ ବୋଲି ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇଥିଲା ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୮ରେ ଗୁନାସିଲନ ନିଜର ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ କାରରେ କାଞ୍ଚିପୁରମର ଏକ ଫାର୍ମ ହାଉସକୁ ନେଇଯାଉଥିଲା। ରାସ୍ତାରେ କୋଲ୍ଡଡ୍ରିଙ୍କରେ ନିଶା ଦ୍ରବ୍ୟ ମିଶାଇ ପିଆଇ ଦେଇଥିଲା। କିଛି ସମୟ ପରେ ଯୁବତୀ ବେହୋସ୍‌ ହୋଇଯାଇଥଲେ। ଗୁନାସିଲନ ନିଜର ଅନ୍ୟ ୪ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ସେଠାକୁ ଡାକିଥିଲା । ସେଠାରେ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ଗୁନାସିଲନ ଯୁବତୀଙ୍କୁ କାରରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ହୋସ ଆସିବା ପରେ ପୀଡ଼ିତା କାରରୁ ବାହାରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ଗୋଡ଼ ଦ୍ବାରା କାର ଡୁରକୁ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ସେ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ ।

କାରରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଏହି ପ୍ରୟାସକୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଦେଖିପାରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଲୋକେ କାର ପାଖକୁ ଆସିବାରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ଚେନ୍ନାଇ-ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ହାଇଓ୍ବେରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ। ସେପଟେ ପୋଲିସ ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରି ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୯ରେ ୪ ଏବଂ ୧୦ ତାରିଖରେ ପଞ୍ଚମ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

   Related Posts