Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖଣ୍ଡପଡା : କଲେଜ ସମ୍ମୁଖରୁ ୨ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ପ୍ରତିବାଦରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୪ କୋଚ୍‌ଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର, ଅପାରଗତା ଓ ଦାୟିତ୍ବରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ
  • ||
  • ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ପୁଣି ମହଙ୍ଗା ମାଡ, ସିଲିଣ୍ଡର ପିଛା ୧୦୦ ଟଙ୍କା ବଢିଲା
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ବିଲରେ ପଡିଛି ନରକଙ୍କାଳ, ଧାନ କାଟିବା ବେଳେ ଦେଖିଲେ ଲୋକେ
  • ||
  • ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର : ମା’ ସୁରେଶ୍ଵରୀ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି ଘଟଣା : କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ୩ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଜମିଜମା ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଗାଁରୁ ବାସନ୍ଦ, ନ୍ୟାୟ ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଅଫିସ୍ ସମ୍ମୁଖରେ ଆମରଣ ଅନଶନରେ ବସିଲେ ବୃଦ୍ଧ ଦମ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦରଦାମ୍ ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦ ସହ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ରାଜଭବନ ସମ୍ମୁଖରେ ବିଜେଡିର ଧାରଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ଶୀତକାଳୀନ ଅଧିବେଶନ : ଶୋକ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଗତ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ : ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୬୭ ମୃତ
  • ||

ଆଦିବାସୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ପ୍ରସାଦ ସେବନ କରିବାକୁ ବାରଣ କରିବା ସହ ମାଡ ମାରିଥିଲେ ମନ୍ଦିର କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ବସି ଖାଇଲେ ମନ୍ତ୍ରୀ

30/10/2021 at 9:33 PM

ଚେନ୍ନାଇ ୩୦/୧୦ : ତାମିଲନାଡୁର ଏକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ମନ୍ଦିରରେ ବିସ୍ମିତ କରିବା ଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ମନ୍ଦିରରେ ଜଣେ ଆଦିବାସୀ ମହିଳାଙ୍କୁ (ଅନ୍ନଧାନମ୍‌) ପ୍ରସାଦ ସେବନ କରିବାକୁ ବିରୋଧ କରିବା ଏବଂ ମାଡ ମରାଯାଇଥିବାରୁ ତାମିଲନାଡୁ ସରକାରରେ ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମ ଏବଂ ଚାରିଟେବୁଲ ଏଣ୍ଡୋମେଣ୍ଟ ମନ୍ତ୍ରୀ ଖୁବ ବିରକ୍ତି ହୋଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସେ ଯାହା କରିଥିଲେ ତାହାକୁ ଯେ କେହି ପ୍ରଶଂସା ନକରି ରହିପାରିବେନି । ମନ୍ତ୍ରୀ ପିକେ ସେଖର ବାବୁ ଉକ୍ତ ଆଦିବାସୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ଡାକି ପାଖରେ ବସାଇ ନିଜେ ମନ୍ଦିର ପ୍ରସାଦ ପାଇବା ସହିତ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଖାଇବାକୁ ଦେଇଥିଲେ ।

ଏଭଳି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ସମସ୍ତେ ତାଜୁବ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ମହିଳା ଜଣଙ୍କୁ ପ୍ରସାଦ ସେବନ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ନଦେଇ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ କିଛି ବ୍ୟକ୍ତି ମାଡ ମାରିଥିଲେ । ଆଦିବାସୀ ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ତାଙ୍କ ପିଲାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମାଡ ମରାଯାଇଥିଲା । ଘଟଣାର ପୁରା ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ସହିତ ମନ୍ଦିର ପରିଚାଳନା କମିଟି ବିରୁଦ୍ଧରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିଥିଲେ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ପ୍ରବଳ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ।

ପରେ ଶନିବାର ମନ୍ତ୍ରୀ ସେଖର ବାବୁ ମନ୍ଦିରରେଳ ପହଞ୍ଚି ଘଟଣା ବାବଦରେ ପଚାରି ବୁଝିଥିଲେ । ପରେ ସେହି ଆଦିବାସୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନିକଟକୁ ଡକାଯାଇଥିଲା । ପରେ ଯେଉଁ ମହିଳାଙ୍କୁ ମନ୍ଦିରର କିଛି କର୍ମଚାରୀ ପ୍ରସାଦ ଖାଇବାକୁ ମନା କରିଥିଲେ ଏବଂ ମାଡ ମାରିଥିଲେ, ତାଙ୍କ ସହିତ ମନ୍ତ୍ରୀ ସେଖର ବାବୁ ବସି ପ୍ରସାଦ ସେବନ କରିଥିଲେ । ଏହାକୁ ନେଇ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖି ମନ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି, ଘଟଣା ବାବଦରେ ନିଜେ ପଚାରି ବୁଝିଛି । ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମନ୍ଦିର ଯିବା ପାଇଁ ଅଧିକାର ଅଛି ଏବଂ ପ୍ରସାଦ ସେବନ କରିବାକୁ କେହି ମନା କରିପାରିବେ ନାହିଁ । ମନ୍ଦିର ପରିଚାଳନା କମିଟିକୁ ଏ ବାବଦରେ ସତର୍କ କରାଯାଇଛି । ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଏଭଳି କିଛି ଘଟଣା ଘଟିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts