Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||

ତାମିଲନାଡ଼ୁର ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅଡିଓ ଟେପ୍ ଭାଇରାଲ

23/10/2018 at 12:08 PM

ତାମିଲନାଡ଼ୁ ୨୩/୧୦: ତାମିଲନାଡ଼ୁର ମନ୍ତ୍ରୀ ଡି ଜୟକୁମାର ଏକ ଭାଇରାଲ ଅଡିଓ କ୍ଲିପ୍ ଏବଂ ଜନ୍ମ ସାର୍ଟିଫିକେଟ ପାଇଁ ବିବାଦରେ ଅଛନ୍ତି। ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଅଡିଓ କ୍ଲିପରେ ମନ୍ତ୍ରୀ ଡି ଜୟକୁମାର ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗର୍ଭପାତ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଉଛନ୍ତି।

୯ମିନିଟର ଏହି ଅଡିଓ କ୍ଲିପରେ ଜଣେ ପୁରୁଷ ଏବଂ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଶୁଣାଯାଇଛି। ଏଥିରେ ପୁରୁଷଙ୍କ କଣ୍ଠ ଡି ଜୟ କୁମାରଙ୍କ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ଯିଏ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗର୍ଭପାତ କରିବାକୁ କହୁଛନ୍ତି।

ଏହି ଅଡିଓ କ୍ଲିପ୍ ଛଡ଼ା ଆଉ ଗୋଟିଏ ଅଡିଓ କ୍ଲିପ୍ ଏବଂ ଜନ୍ମ ସାର୍ଟିଫିକେଟ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି,ଯେଉଁଥିରେ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଡି ଜୟକୁମାର ମହିଳାଙ୍କୁ ଗର୍ଭପାତ ନ କରାଇବାକୁ ଏକୁଟିଆ ଦେଖା କରି କଥା ହେବାକୁ କହିଛନ୍ତି। ଅଡିଓ କ୍ଲିପ୍ ସହ ଜନ୍ମ ସାର୍ଟିଫିକେଟରେ ପିତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଡି ଜୟକୁମାରଙ୍କ ନାମ ଲେଖାହୋଇଛି।

କିନ୍ତୁ ଏହି ଅଡିଓ କ୍ଲିପ୍ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମିଥ୍ୟା ବୋଲି ଡି ଜୟକୁମାର କହିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ କଣ୍ଠକୁ ନକଲ କରି କେହି କହିଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି।

ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଶଶିକଳା ଏବଂ ଟିଟିପି ଦିନାକରନଙ୍କ ଲୋକ ଜାଲି ଅଡିଓ କ୍ଲିପ୍ ଚଲାଇ ତାଙ୍କୁ ବଦନାମ କରୁଛନ୍ତି। ସେମାନେ ମୋ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଲଢ଼ି ପାରୁ ନାହାନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ଏହିପରି ଜାଲି ଅଡିଓ କ୍ଲିପ୍ ଚଲାଉଛନ୍ତି। ଡି ଜୟକୁମାର ଏହି ଘଟଣାକୁ ଏକ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର ବୋଲି କହିବା ସହ ଏହି ମିଥ୍ୟା ଅଡିଓ କ୍ଲିପକୁ ଭାଇରାଲ କରିଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଆଇନର ଆଶ୍ରୟ ନେବେ।

 

   Related Posts