ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ପବିତ୍ର ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ଭଉଁରୀ : ଅଖ ଚକ ଡେରା ନୀତି ସଂପନ୍ନ
  • ||
  • କୁତବ ମୀନାର ପରିସରରେ ଖନନ ସହ ଆଇକନୋଗ୍ରାଫି କରିବାକୁ ଏଏସ୍‌ଆଇକୁ ସଂସ୍କୃତି ମନ୍ତ୍ରାଳୟର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ସ୍ୱିଜରଲାଣ୍ଡରେ ବିଶ୍ୱ ଅର୍ଥନୈତିକ ମଞ୍ଚର ବାର୍ଷିକ ସମ୍ମିଳନୀ : ମହାମାରୀରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ବାଟ ବାହାର କରିବେ ବିଶ୍ୱନେତା
  • ||
  • ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ରନ୍ ଅପ୍ ଯାଞ୍ଚ କଲେ ଅର୍ଜୁନ ତେନ୍ଦୁଲକର : କିନ୍ତୁ ଚୂଡାନ୍ତ ଏକାଦଶରେ ମିଳିଲାନି ଏଣ୍ଟ୍ରି
  • ||

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସେକ୍ସ ରାକେଟରେ ତାମିଲ ଓ କନ୍ନଡ ସିନେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଅଭିନେତ୍ରୀ

15/06/2018 at 7:36 AM

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ରେ ତାମିଲ ଓ କନ୍ନଡ ସିନେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଅଭିନେତ୍ରୀ । ଚିକାଗୋରେ ଏପରି ଅନୈତୀକ କାରବାରରେ ଲିପ୍ତ ଏକ ରାକେଟକୁ ଧରିଛି ଆମେରିକୀୟ ତଦନ୍ତକାରୀ ସଂସ୍ଥା । ଅନୈତୀକ ଉପାୟରେ ଟଲିଉଡ୍ ଏବଂ କନ୍ନଡ ସିନେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ଆମେରିକା ଆଣି ବେଶ୍ୟାବୃତ୍ତିରେ ନିୟୋଜୀତ କରାଯାଉଥିବାର ପ୍ରମାଣ ପାଇଛି ଆମେରୀକୀୟ ଏଜେନ୍ସୀ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଭାରତର ଏହି ଦୁଇ ସିନେ ଇଣ୍ଟଷ୍ଟ୍ରିର ୫ ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ କିଛି ଦିନ ଟଲିଉଡ୍ର ପ୍ରଡକ୍ସନ ମ୍ୟାନେଜର କାମ କରିଥିବା ଏକ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ଆମେରୀକୀୟ ସଂଘିୟ ପୋଲିସ । ଗିରଫ ଦମ୍ପତ୍ତି ବେଆଇନଭାବେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରି ଆମେରିକା ଆଣୁଥିଲେ । ବିଭିନ୍ନ ଭାରତୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହ ଭଲ ପାରିଶ୍ରମିକ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତିରେ ଟଲିଉଡ୍ ଓ କନ୍ନଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ବି ୱାନ ଏବଂ ବି ଟୁ ଭିସାରେ ଚିକାଗୋ ଆଣୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟରେ ନିୟୋଜୀତ କରାଯାଉଥିଲା । ବିଶେଷକରି ଭାରତୀୟ ଗରାଖ ମାନଙ୍କୁ ହିଁ ଆପ୍ୟାୟିତ କରୁଥିଲେ ଏହି ଟଲିଉଡ କନ୍ନଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ଏଥିପାଇଁ ଏନଆରଆଇ ଗରାଖଙ୍କ ଠାରୁ ହଜାରେରୁ ୩ ହଜାର ଡଲାର ନେଉଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦମ୍ପତ୍ତି । ହୋମଲ୍ୟାଣ୍ଡ ସିକ୍ୟୁରିଟି ଇନଭେଷ୍ଟିଗେସନର ଆମେରୀକୀୟ ସଂଘିୟ ଏଜେଣ୍ଟ ମାନେ ୱାଶିଂଟନରେ କିଛି ଭାରତୀୟଙ୍କୁ ଗତ ଏପ୍ରିଲ ୨୮ରେ ଗିରଫ କରିବା ପରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ କଥା ପଦାକୁ ଆସିଛି । ଗିରଫ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ର ଏବଂ ସେମାନେ ବେଆଇନ ଭାବେ ଆମେରିକାରେ ରହୁଥିଲେ ।

   Related Posts