Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭିସା ଉପରେ ଲାଗିଥିବା କଟକଣା ହଟାଇଲେ ସରକାର
  • ||
  • ଟ୍ୱିଟରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ପାଇଁ କବିତା ଲେଖିଲେ ରାହୁଲ
  • ||
  • ମା’ ମାଣିକେଶ୍ଵରୀଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଛତର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ୍ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ
  • ||
  • ରାୟଗଡାରେ ବୋଲେରୋ-ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିନା ଅନୁମତିରେ ଦାଢ଼ି ରଖି ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ପୋଲିସ ବାବୁ
  • ||
  • ପାଲଘର ମାମଲାରେ ଆଉ ୨୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଜେପି ଜାରି କଲା ସଂକଳ୍ପ ପତ୍ର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ପ୍ରେମିକକୁ ହାତୁଡିରେ ଛେଚି ମାରିଦେଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ…କାହିଁକି ଭୟଙ୍କର ହେଲା ସଂପର୍କ ଯୋଡିବାର ପରିଣତି ?

31/12/2019 at 1:45 PM

ଚେନ୍ନାଇ ୩୧.୧୨- ପ୍ରେମିକର ଜିଦ୍ ପସନ୍ଦ ହେଲାନି । ରାଗିଗଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ । କାଠ ଦଣ୍ଡାରେ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକକୁ ପିଟିଲେ, ହାତୁଡିରେ ମୁଣ୍ଡକୁ ଛେଚିଦେଲେ । ସେହି ୪୨ ବର୍ଷିୟ  ଟେଲିଭିଜନ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ  ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକକୁ ହତ୍ୟା  କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ କରିଛି ତାମିଲନାଡୁ ପୋଲିସ ।

ଚେନ୍ନାଇ ନିକଟସ୍ଥ କୋଲାଥୁରରେ ସୋମବାର ସକାଳେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏସ୍. ଦେବୀ ତାଘ୍କ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକ  ୩୮ ବର୍ଷୀୟ ଏମ୍. ରବିଙ୍କୁ  ଆକ୍ରମଣ କରି ଗୁରୁତର କରିବାପରେ ନିଜେ ପୋଲିସ ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚି ଦୋଷ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ । ମଦୁରାଇ ବାସିନ୍ଦା ତଥା ଜଣେ ଫିଲ୍ମ ଟେକନିସିଆନ ଥିବା ରବିଙ୍କର  ପରେ ଡାକ୍ତରଖାନା ନେବା ବାଟରେ  ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏସ୍. ଦେବୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ବି.ଶଙ୍କର,  ଭଉଣୀ ଏସ. ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ  ସ୍ୱାରିଆରଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରି ଜେଲ ପଠାଇଛି ।

 ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ପ୍ରାୟ ୮ ବର୍ଷ ତଳେ ଏସ. ଦେବୀ ଏବଂ ରବିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତାରୁ  ପ୍ରେମ ହୋଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ତା ଆଗରୁ ଦେବୀ ବିବାହ କରିସାରିଥିଲେ । ରବି ଏବଂ ଦେବୀ ଦୁହେଁ ସିନେମା ଏବଂ ଟେଲିଭିଜନ ସହ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବାରୁ ସେମାନଙ୍କ ସଂପର୍କ ଅଧିକ ନୀବିଡ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ଦେବୀଙ୍କ ପରିବାର ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳେ ଏକଥା ଜାଣିବା ପରେ ଦେବୀଙ୍କୁ ସେଥିରୁ ନିବୃତ୍ତ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ ।ତାପରେ ଦେବୀ ଟେଲିଭିଜନ ଅଭିନୟ କମାଇ ଦେଇଥିଲେ ।ସେ କୋଲାଥିରରେ ଏକ ଟେଲରିଂ ଦୋକାନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ରବି ଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ରବି କିନ୍ତୁ ତାହା ଭୁଲି ନଥିଲା । ସେ ଖୋଜି ଖୋଜି ଦେବୀଙ୍କ ପାଖରେପହଞ୍ଚି ପୁଣି ପୁରୁଣା ସଂପର୍କ ଆରମ୍ବ କରିବାକୁ ତାହ୍କୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲା । ଏପରିକି  ସେ ସୋମବାର ଦେବୀଙ୍କ ଭଉଣୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ  ଘରକୁ ଯାଇ ସମାନ ଦାବି ରଖିଥିଲା । ଏହାପରେ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ତାଙ୍କ ଘରକୁଦେବୀଙ୍କୁ ଡକାଇଥିଲେ  । ଦେବୀ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ  ଶଙ୍କର ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ରବି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସଂପର୍କ ପୁଣି ଯୋଡିବା ଜିଦ୍ରେ ଥିଲେ ।ଏଥିରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ  ହୋଇ  ରବିଙ୍କୁ ଖାଠ ଫାଳିଆ ଓ ହାତୁଡିରେ ଆକ୍ରମଣ କରି ରକ୍ତାକ୍ତ କରିଦେଇଥିଲେ । ସେହି ଆକ୍ରମଣରେ ରବିଙ୍କ ପ୍ରାଣ ଚାଲିଗଲା । ପୋଲିସ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ କୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଜେଲପଠାଇ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

   Related Posts