Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଇପିଏଲ-୨୦୨୦ : ରୋମାଞ୍ଚକର ମୁକାବିଲାରେ ପଞ୍ଜାବଠୁ ୧୨ ରନରେ ହାରିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||

ଉଚ୍ଚତାରେ ସବୁଠୁ ଆଗରେ ଅଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ଏହି ୬ ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଜାଣନ୍ତୁ କାହା ଉଚ୍ଚତା ସବୁଠୁ ଅଧିକ

20/11/2019 at 7:31 AM

ମୁମ୍ବାଇ୨୦|୧୧: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ କେବେ ନିଜ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି ତ କେବେ ନିଜ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ। ଏତେବେ ଆଜି କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ ଯିଏ ଉଚ୍ଚତାରେ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟରେ ପଛରେ ପକାଇଛନ୍ତି।ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ନିଜ ଉଚ୍ଚତା ପାଇଁ ପରଦାରେ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ଭଲ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି।

ପୂର୍ବତନ ବିଶ୍ବ ସୁନ୍ଦରୀ ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍‌ ବଲିଉଡର ଅନେକ ହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କଠୁ ନେଇ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ କାମ କରିଛନ୍ତି ସୁସ୍ମିତା।ସୁସ୍ମିତାଙ୍କ ଉଚ୍ଚତା ହେଉଛି ୫ ଫୁଟ୍‌ ୭ ଇଂଚ।

କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ହାଇଟ୍‌ ମଧ୍ୟ କିଛି କମ ନୁହେଁ। ନିକଟରେ କ୍ୟାଟ୍‌ଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଭାରତ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟର ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କ ଉଚ୍ଚତା ହେଉଛି ୫ ଫୁଟ୍‌ ୬ ଇଂଚ।

ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଆଜିକାଲି ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆରୁ ଦୂରାଇ ଅଛନ୍ତି। ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ସହ ଡେବ୍ୟୁ କରି ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ପାଦ ଦେଇଥିବା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଉଚ୍ଚତା ହେଉଛି ୫ ଫୁଟ୍‌ ୬ ଇଂଚ।

ବଲିଉଡରେ ଅଧିକ ଆୟ ଆୟ କରୁଥିବା ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍‌ଙ୍କ ଉଚ୍ଚତା ହେଉଛି ୫ ଫୁଟ୍‌ ୭ ଇଂଚ।

ବିବାହ କରି ଜଣେ ଛୁଆର ମାଆ ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଲ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଆଜି ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଆନ୍ତି। ଶିଲ୍ପାଙ୍କ ଉଚ୍ଚତା ହେଉଛି ୫ ଫୁଟ୍‌ ୬ ଇଂଚ।

ବଲିଉଡର ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ଅନୀଲ କପୁରଙ୍କ ଝିଅ ଚୁଲବୁଲୀ ସୋନମ କପୁରଙ୍କ ଉଚ୍ଚତା ଅନ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କଠାରୁ ସବୁଠୁ ଅଧିକ। ତାଙ୍କ ଉଚ୍ଚତା ହେଉଛି ୫ ଫୁଟ୍‌ ୯ ଇଂଚ।

   Related Posts