Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଞ୍ଜେଲା ମାର୍କେଲଙ୍କ ଯୁଗ ଶେଷ ! ଜର୍ମାନ ନିର୍ବାଚନରେ ଖୁବ୍ କମ ଭୋଟରେ ହାରିଲା ମାର୍କେଲଙ୍କ ପାର୍ଟି, କ୍ଷମତା ଡୋର ସୋସିଆଲ ଡେମୋକ୍ରାଟ୍ସଙ୍କ ହାତକୁ ଯିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ଗୁଲାବ’ ପ୍ରଭାବରେ ରାଜ୍ୟର ହୋଇନି ବେଶୀ ପବନ, କୋରାପୁଟ ଓ ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାର ଗୋଟିଏ ଗୋଟିଏ ବ୍ଲକ୍‌ରେ ଅଧିକ ବର୍ଷା : SRC
  • ||
  • କାଲିମେଳା : ରାସ୍ତାରେ ଚାଲୁଛି ୨ରୁ ୩ଫୁଟ ବର୍ଷାଜଳ, ଉଭୟ ପାର୍ଶ୍ବରେ ଅଟକିଛି ଯାନବାହାନ
  • ||
  • ମୋହନା : ଗଜପତିରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଲା ‘ଗୁଲାବ’, ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଗଛ ପଡି ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ
  • ||
  • ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ : ୪୦ ତମ ଲିଗ୍‌ ମୁକାବିଲାରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଓ ରାଜସ୍ଥାନ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ବଣୁଆ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ, ମଞ୍ଚାରୁ ଓହ୍ଲାଇ ଘରକୁ ଯିବାବେଳେ ଆକ୍ରମଣର ଶିକାର
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଲଗାଣ ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ଧସିଲା ମାଟି ଅତଡା, ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଅବରୋଧ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବାତ୍ୟାରୁ ଗଭୀର ଅବପାତର ରୂପ ନେଲା ‘ଗୁଲାବ’, ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାର କିଛି ସ୍ଥାନରେ ଲାଗି ରହିଛି ବର୍ଷା
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାରେ ‘ଗୁଲାବ’ ପ୍ରଭାବ : ଭାଙ୍ଗିଲା ଘର, ଗଛ ପଡି ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ
  • ||
  • ବୈତରଣୀ ପଠାରେ ଚରୁଥିଲେ ମଇଁଷି, ପାଣି ଭିତରକୁ ଟାଣିନେଲା କୁମ୍ଭୀର : ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ
  • ||

ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଲେ ଯଦି ଶାହରୁଖଙ୍କ ଝିଅବି କାମ ମାଗନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କୁ ବି ପ୍ରଯୋଜକ ଦେବେ ଅଡଲ୍ଡ ଫିଲ୍ମ ଅଫର! ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ

30/08/2019 at 9:09 PM

ମୁମ୍ବାଇ୩୦|୮: ଛୋଟ ଛୋଟ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ବଲିଉଡ କଳାକାରମାନେ ପ୍ରାୟତଃ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି।ନିକଟରେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ରାମଗୋପାଳ ବର୍ମାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶର୍ଲିନ ଚୋପଡା ସଂଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ।ଅଡଲ୍ଡ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବା​‌ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ରାମଗୋପାଳ ବର୍ମା ଅଫର ଦେଇଥିବା କଥା କହିଥିଲେ ଶର୍ଲିନ।ଏହି ଅଫରକୁ ନେଇ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାଦ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ କିଛିଦିନ ଚର୍ଚ୍ଚାର ଖୋରାକ ହୋଇଥିଲା।ସାକ୍ଷାତାକାର ସମୟରେ ଶର୍ଲିନ କହିଥିଲେ ଯଦି ଶାହରୁଖଙ୍କ ଝିଅବି ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ କୁହନ୍ତି ତେବେ ଭଲ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ବଦଳରେ ରାମଗୋପାଳ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅଡଲ୍ଡ ଫିଲ୍ମର ଅଫର କରିବେ।

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଶର୍ଲିନ ରାମଗୋପାଳଙ୍କ ବିରୋଧରେ  ଆହୁରି  ସଂଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଆଣିଥିଲେ। ରାମଗୋପାଳଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ ହ୍ବାଟ୍ସଆପରେ ମେସେଜ କରିଥିଲେ। ସେ ଫିଲ୍ମର କିଛି ସିନ୍‌ ସଂପର୍କରେ ଶର୍ଲିନଙ୍କୁ ମେସେଜ କରିଥିଲେ। ହେଲେ ସେହି ସିନଗୁଡିକରେ ତାଙ୍କୁ ଡ୍ରେସ ଖୋଲିବାକୁ ପଡିବ ବୋଲି ରାମଗୋପାଳ ତାଙ୍କୁ ମେସେଜ କରିଥିଲେ।ତେବେ ଫିଲ୍ମରେ କାହାଣୀ କ’ଣ ସେ ସମ୍ପର୍କରେ ସେ ଶର୍ଲିନଙ୍କୁ କିଛି କହିନଥିଲେ।

 ଏମିତି କି ସେ ଦୁଇଟି କୁକୁରଙ୍କ ସେକ୍ସ ଭିଡିଓବି ଶର୍ଲିନଙ୍କ ହ୍ବାଟ୍ସଆପକୁ ପଠାଇଥିଲେ।ଏମିତି ଭିଡିଓ କାହିଁକି ପଠାଯାଉଛନ୍ତି ବୋଲି ତାଙ୍କୁ ଶର୍ଲିନ ପ୍ରଶ୍ନ କରିବାରୁ ରାମଗୋପାଳ କଣ କହିଥିଲେ ଜାଣନ୍ତି ? ‘ଏହା ପ୍ରକୃତିର ଚିତ୍ର ତେଣୁ ଉପଭୋଗ କରିବା ନିହାତି ଆବଶ୍ୟକ’ ।ଏଣୁ ବଲିଉଡରେ  ନାମିଦାମୀ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଝିଅଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସେ ଅଡଲ୍ଡ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ଅଫର ଦେବାକୁ ପଛେଇବେ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଶର୍ଲିନ।

   Related Posts