Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ହେଲା ଲାଲସିଙ୍ଗି ପଞ୍ଚାୟତର କିଛି ଅଞ୍ଚଳ, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହେବ RTPCR ଟେଷ୍ଟ : ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମହାନଦୀରେ କମିଛି ଜଳ ପ୍ରବାହ, ୫୧୬ ଚେକ୍ ଡ୍ୟାମ୍ କରିଛି ଛତିଶଗଡ : ଜଳସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ବିଜେପିର ଦାବି : ବ୍ୟାରିକେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି, ପୋଲିସର ଲାଠିଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ NIAର ୨ ଜଣିଆ ଟିମ୍, ମାଓ ନେତା ଦୁବାସୀ ଶଙ୍କରକୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଲୋଡିଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରସଙ୍ଗ : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ କହିଲେ- ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : କେନ୍ଦୁଆ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ଶନି ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟ୍, ଦାନ ବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ଛେଳି ଚୋରକୁ ଛେଚିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ, ପୋଲିସର ଜିମାଦେଲେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୁନ୍ନୁର ସେନା ହେଲିକପ୍ଟର ଦୁର୍ଘଟଣା ନେଇ ବିଧାନସଭାରେ ଶୋକ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଗତ : ଗୃହରେ ୧ ମିନିଟ୍ ନୀରବ ପ୍ରାର୍ଥନା
  • ||

ଅସହାୟଙ୍କୁ କୋଭିଡ ସହାୟତା, ୧୫ ଶହ ଆଦିବାସୀ ପରିବାରକୁ ରାସନ ଯୋଗାଇ ଦେଲା ତାଇୱାନର ସୁଚି ଫାଉଣ୍ଡେସନ

19/07/2021 at 4:27 PM

ତେଲକୋଇ, ୧୯/୦୭: କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଆଦିବାସୀ ଅଧ୍ୟୁଷିତ ପରିବାରଙ୍କୁ ସହୟତା ଯୋଗାଇ ଦେଇଛି ତାଇୱାନ୍‌ । ତେଲକୋଇ ବ୍ଲକରେ ତାଇୱାନର ଅଗ୍ରଣୀ ବୁଦ୍ଧିଷ୍ଟ ସୁଚି ଫାଉଣ୍ଡେସନ ପକ୍ଷରୁ ଆନନ୍ଦମାର୍ଗୀ ସେବା ସଂଗଠନ ଜରିଆରେ ଆଜି ପାଞ୍ଚଟି ପଞ୍ଚାୟତର ସତୁରୀ ପରିବାରକୁ କୋଭିଡ ସହାୟତା ବଣ୍ଟନ କରାଯାଇଛି । ୪ଟି ପ୍ୟାକେଟ ଜରିଆରେ ମାସକ ପାଇଁ ଚାଉଳ, ଡାଲି, ଆଳୁ, ଖାଇବା ତେଲ, ଚୁଡା, ଛତୁଆ, ସୋୟାବିନ, ସାବୁନ, ସାନିଟାଇଜର, ପ୍ରଭୃତି ପ୍ରାୟ ତିନି ହଜାର ଟଙ୍କାର ଘର ଚଳିବା ଭଳି ଜିନିଷ ଯୋଗାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଆନନ୍ଦମାର୍ଗୀ ସଂସ୍ଥାର ବିକାଶ ନନ୍ଦ ଅବଧୂତ ବାବା ନିଜ ହାତରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ରାସନ ଜିନିଷ ବାଣ୍ଟିଥିଲେ । ଜିଲ୍ଲାର ବାଶଂପାଳ, ଚମ୍ପୁଆ, ଝୁମ୍ପୁରା, ହରିଚନ୍ଦନ ପୁର, ସାହାରାପଡା, ଘଷିପୁରା ପ୍ରଭୃତି ବ୍ଲକରେ ୧୫ ଶହ ପରିବାରକୁ ସଂସ୍ଥା ପକ୍ଷରୁ ରାସନ ସହାୟତା ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଇଛି ।

   Related Posts