Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ବଡ ପରଦାରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ଏହି ଷ୍ଟାର, କେଉଁ ଫିଲ୍ମ ଜାଣନ୍ତୁ

5/06/2019 at 3:52 PM

ମୁମ୍ବାଇ୫|୬: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତବ୍ବୁଙ୍କୁ ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ପରଦାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏହି ଫିଲ୍ମର ନାଁ ହେଉଛି ‘ଜୱାନି ଜାନେମନ’। ଫିଲ୍ମକୁ ନିଜର ରିଲିଜ ଡେଟ୍‌ ମଧ୍ୟ ମିଳିସାରିଛି। ଚଳିତ ବର୍ଷ ନଭେମ୍ବର ମାସ ୨୯ ତାରିଖରେ ଜୱାନି ଜାନେମନ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ନିତିନ କକଡ୍‌ କରିବେ।  ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଫିଲ୍ମର ଶୁଟିଂ ଆଗାମୀ ମାସ ଲଂଡନରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଏହି ପିଲ୍ମରେ ପୂଜା ବେଦିଙ୍କ ଝିଅ ଆଲିୟା ଏଫ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଆଲିୟା ବଲିଉଡରେ ତାଙ୍କ ଡେବ୍ୟୁ କରିବା ପାଇଁ ବେଶ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି।

ଏହି ଫିଲ୍ମ ବ୍ୟତୀତ ସୈଫ ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଲାଲ କପ୍ତାନ ପାଇଁ ଜୋର ସୋରରେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚଲାଇଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସେ ଜଣେ ନାଗା ସାଧୁ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ବଲିଉଡ ସହ ଏହି ବର୍ଷ ଡିଜିଟାଲ ପ୍ଲାଟର୍ଫମରେ ମଧ୍ୟ ସୈଫ କମାଲ କରିଛନ୍ତି। 

ସବୁଠୁ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିବା କ୍ରାଇମ୍‌ ଥ୍ରିଲର୍‌ ୱେବ ସିରିଜ୍‌ ସେକ୍ରେଡ୍‌ ଗେମ୍‌ସର(Sacred Games ) ଦ୍ବିତୀୟ ଭାଗ ଏହି ବର୍ଷ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ସେକ୍ରେଡ୍‌ ଗେମ୍‌ସ-୨ରେ ସୈଫ ଜଣେ ପୋଲିସର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ। କିଛି ଦିନ ତଳେ ତବ୍ବୁଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଦେ ଦେ ପ୍ୟାର ଦେ’ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା ଯାହା ବକ୍ସ ଅଫିସ୍‌ରେ ଧମାଲ କରିବା ସହ ଭଲ ଆୟ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲା। ଏହି ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌ କମେଡି ଫିଲ୍ମରେ ତବ୍ବୁଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ  ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଜୱାନି ଜାନେମନ ସହ ତବ୍ବୁ ନିଜ ଜାଦୁ ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଶୁଟ୍‌ ଆଉଟ୍‌ ଦ ପିଆନୋ ପ୍ଲେଅର’ (Shootout The Piano Player)ରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଇବେ।  

   Related Posts