Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

କରୋନା ଟେଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ତବଲିଗି ମୁଖ୍ୟ, ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଜାଣିଛି ତାଙ୍କର ଠିକଣା

24/04/2020 at 6:43 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୪|୦୪:  ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଲଗାତାର ଭାବେ ତବଲିଗି ଜମାତର ମୁଖ୍ୟ ମୌଲାନା ସାଦଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି । ତେବେ ଏବେସୁଦ୍ଧା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚକୁ ସଫଳତା ମିଳିନାହିଁ । ଏହା ମଧ୍ୟରେ ନିଜେ ମୌଲାନା ସାଦ୍ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି । ସେ କେଉଁଠି ଅଛନ୍ତି ତାହା ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଜାଣିଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ଏକ ଜାତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହ ଆଲୋଚନା ବେଳେ ସେ ଏହା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତାଙ୍କୁ ଦୁଇଟି ଚିଠି ପଠାଇଛି । ଯାହାର ଜବାବ ଦିଆଯାଇ ସାରିଛି । କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତାଙ୍କ ପୁତ୍ରଙ୍କ ଘରେ ତଲାସି କରିଛି । ସେ ନିଜେ କରୋନା ଭାଇରସର ଟେଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଏବେସୁଦ୍ଧା ରିପୋର୍ଟ ଆସି ନାହିଁ । ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଏହାର ତଥ୍ୟ ଦେବ । କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଯାହା କହୁଛି ସେ ତାକୁ ପାଳନ କରୁଥିବା କହିଛନ୍ତି ।

ସେ ଇମେଲ୍ ଜରିଆରେ ଏକ ଜାତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରଶ୍ୱର ଉତ୍ତର ରଖିଛନ୍ତି । ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ମରକଜକୁ କାହାକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଇ ନଥିଲା । ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୩ ତାରିଖରେ ରବ୍ଦ କରାଯାଇଥିଲା । ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଏଠାକୁ ଆସିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଲକଡାଉନ ପାଇଁ ଯାଇପାରି ନଥିଲେ । ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଘରେ ପହଁଚାଇବା ପାଇଁ ସେ ଚାହୁଁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶାସନ ଅନୁମତି ଦେଇନଥିଲା ।

ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପାଇଁ ଉସକାଉଥିବା ଅଭିଯୋଗକୁ ନେଇ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଏପରି କିଛି କରିନାହାଁନ୍ତି । ସେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସକୁ ଏଫଆଇଆର ନକଲ ମାଗିଛନ୍ତି । ତେବେ ମରକଜ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାରକୁ ସେ ସମର୍ଥନ କରୁନଥିବା କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts