Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଲଡର୍ ସଂସ୍ଥାର ଘର ଉପରେ ବୋମାମାଡ, ୩ ଶ୍ରମିକ ଆହତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୪୮୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୪୪୪୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୫୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୮୫ ମୃତ
  • ||
  • ଖୋଲିଲା ଶିମିଳିପାଳ, ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର
  • ||
  • ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ଶାନ୍ତିଦେବୀ, ୮୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • କଥକ ସମ୍ରାଟ ବିରଜୁ ମହାରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ : ସୋମବାରଠୁ ଦାଖଲ ହେବ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର, କରୋନା କଟକଣାରେ ସରିବ ପୁରା ପ୍ରକ୍ରିୟା
  • ||
  • ଆହତ ହାତୀର ଚିକିତ୍ସା କଲା ବନ ବିଭାଗ, ବାରହା ଫାଶରେ ପଡି ଗୋଡରେ ହୋଇଥିଲା କ୍ଷତ
  • ||
  • ଖସିବ ପାରଦ ବଢିବ ଶୀତ, ୧୯ ଯାଏଁ ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘନ କୁହୁଡି
  • ||

ମିତାଲି ରାଜ୍‌ଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନରେ ମେକର୍ସମାନେ ଦେଲେ ବଡ ଉପହାର , ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ‘ସାବାସ୍ ମିଥୁ’ ଫିଲ୍ମର ରିଲିଜ୍ ଡେଟ୍

3/12/2021 at 2:24 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ ୦୩।୧୨ : ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବାୟୋପିକ୍ ଫିଲ୍ମର ଯୁଗ ଚାଲିଛି । ତେବେ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ଚରିତ୍ରକୁ ଗୁଡିକୁ ନେଇ ବାୟୋପିକ୍‌ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏବେ ମହିଳା କ୍ରିକେଟର ମିତାଲି ରାଜଙ୍କ କାହାଣୀ ପରଦାକୁ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି। ମିତାଲି ରାଜଙ୍କର ଆଜି ଅର୍ଥାତ୍‌ ୩ ଡିସେମ୍ବରରେ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ । ତାଙ୍କର ଏହି ବିଶେଷ ଦିନରେ ନିର୍ମାତାମାନେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ବଡ ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ଦିନରେ ତାଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍ ଫିଲ୍ମର ରିଲିଜ୍ ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ୪ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୨ରେ ସିନେମା ହଲରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ । ବର୍ତ୍ତମାନ ବାୟୋପିକ୍‌ ଗୁଡିକ କେବଳ କ୍ରିକେଟ୍ ଉପରେ ଆଧାରିତ ହେଉଛି । ଯେମିତିକି ‘ଜର୍ସି’ ଏବଂ 83ର ନିକଟରେ ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଛି । ତେବେ କ୍ରିକେଟ୍ ଉପରେ ନିର୍ମିତ ଉଭୟ ଫିଲ୍ମ ପରେ ଏହା ହେଉଛି ତୃତୀୟ ଫିଲ୍ମ । ଯାହାକି ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବଡ ପରଦାରେ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ।

ଏହାକୁ ନେଇ ମିତାଲି ରାଜ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଫିଲ୍ମର ଏକ ପୋଷ୍ଟର ସେୟାର କରି କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ‘ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖବର ପାଇଁ ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି । ମୁଁ ଯେତେ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛି ତାହା ମୁଁ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିପାରିବି ନାହିଁ ।

ତେବେ ଏହାର ରିଲିଜ୍‌ ତାରିଖ ସହିତ ରିଲିଜ୍ ତାରିଖ ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି । ଏଥିରେ ମିତାଲି ରାଜଙ୍କ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ତାପସୀ ପାନ୍ନୁ। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାପସୀଙ୍କ ସହ ଅଭିନେତା ବିଜୟ ରାଜ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଭିଆକମ୍ ୧୮ ଷ୍ଟୁଡିଓ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ । ଏହାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଶ୍ରୀଜିତ ମୁଖାର୍ଜୀ। ଏଥି ସହିତ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ସହ ସୁନ୍ଦର କ୍ୟାପସନ୍‌ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି ।

   Related Posts