Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା ନେତାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ପ୍ରତିବାଦ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କୁଶ ପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ କଲା ବିଜେପି
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାରରେ ଧବଳେଶ୍ଵର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା : ବଦଳିଲେ ତମାଣ୍ଡୋ ଥାନା IIC, ଚନ୍ଦକା ଥାନାର ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ତୁଲାଇବେ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା, କନେଷ୍ଟବଳ ପ୍ରସନ୍ନ ବେହେରା ନିଲମ୍ବିତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଦେବୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ୫ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଅନ୍ୟ ୩ଜଣ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ସ୍ବର୍ଣ୍ଣିମ ବିଜୟ ବର୍ଷ ପାଳିତ, ପୋଲିସ ରିଜର୍ଭ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମଶାଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ, ଅଢେଇ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ସହ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଏନ୍‌ସିବି
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା : ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଚାପିଦେଲା ହାଇଓ୍ବା, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଗଛରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ମାର୍ଟ କାର୍ଡ ବାଣ୍ଟିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦଘାଟନ ଓ ଶିଳାନ୍ୟାସ
  • ||

ତେଲଗୁ ସିନେମାକୁ ଫେରିବେ ତାପସୀ ପନ୍ନୁ: ‘ହସିନ୍ ଦିଲରୁବା’ ପରେ ‘ମିସନ୍ ଇମ୍ପସିବଲ୍’ରେ ଦେଖାଇବେ କମାଲ

6/07/2021 at 2:55 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୬/୦୭: ଭାରତର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାପସୀ ପନ୍ନୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶୀର୍ଷରେ। ସେ ତାଙ୍କର ଚମତ୍କାର ଚରିତ୍ର ସହିତ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିପାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କର ନୂଆ ଫିଲ୍ମ ସହିତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ତାପସୀ ପନ୍ନୁଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଏକ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହାକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି । ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ‘ଝୁମଣ୍ଡି ନାଦମ୍’ ସହିତ ନିଜର ଅଭିନୟ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ତାପସୀ ପନ୍ନୁ ପୁଣି ଥରେ ତେଲୁଗୁ ସିନେମାକୁ ଫେରୁଛନ୍ତି। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ତାପସୀ ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ‘ମିଶନ୍ ଇମ୍ପସିବଲ୍’ରେ ନିଜର କମାଲ ଦେଖାଉଥିବାର ନଜର ଆସିବେ ।

Taapsee Pannu telugu film

ତାପସୀ ପନ୍ନୁ ‘ମିଶନ୍ ଇମ୍ପସିବଲ୍’ର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ଆଜି ଏହାର ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଘୋଷଣା ନିର୍ମାତାମାନେ କରିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମର ସେଟରୁ ଏକ ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି ଯେଉଁଥିରେ ତାପସୀ ପନ୍ନୁ ଲାପଟପରେ କିଛି ପଢୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମ ‘ମିଶନ୍ ଇମ୍ପସିବଲ୍’କୁ ସ୍ୱରୂପ ଆରଏସଜେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେବେ, ଯିଏକି ପୂର୍ବରୁ ଏଜେଣ୍ଟ ସାଇ ଶ୍ରୀନିବାସ ଅଥ୍ରେୟା ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିଲେ। ମିଶନ୍ ଇମ୍ପସିବଲ୍ ରେ ତାପସୀ ପନ୍ନୁ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ । ନିରଂଜନ ରେଡ୍ଡୀ ଏବଂ ଅନଭେଶ ରେଡ୍ଡୀ ଏହି ଫିଲ୍ମଟିକୁ ନିର୍ମାଣ କରିବେ। ତାପସୀଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ୨୦୧୮ ମସିହାରେ ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ‘ନିଭେଭାରୋ’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ସେବେଠାରୁ ସେ କୌଣସି ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ କରିନାହାଁନ୍ତି।

ତାପସୀଙ୍କ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଅଜୟ ବାହଲଙ୍କ ଥ୍ରୀଲର ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିବେ । ଏହି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ କରାଯିବ। ନିର୍ମାତାମାନେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ସରକାରଙ୍କୁ ସୁଟିଂର ଅନୁମତି ପାଇଁ ପତ୍ର ଲେଖିଛନ୍ତି । ତାପସୀ ଜୁଲାଇ ୨୦ ରୁ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ଶୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିବେ ବୋଲି ଜଣାଯାଉଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତାପସୀ କ୍ରିକେଟର ମିତାଲି ରାଜଙ୍କ ବାୟୋପିକରେ ନଜର ଆସିବେ, ଯାହା ଶ୍ରୀଜିତ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ହେବ।

   Related Posts